back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


O noua afacere online in romania!nu-i da cu piciorul!

 


 
 
emil_petre_67

1 mesaj
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 27 Noiembrie 2012, ora 22:33

As vrea sa va prezint cateva informatii despre afacerea pe care o promovez.
Daca vi se va parea interesanta,eu o sa revin si cu alte info,numai sa-mi spuneti.
Daca doriti sa mergeti mai departe alaturi de mine,va voi acorda tot sprijinul necesar succesului.
Interesul este de ambele parti si nu putem reusi decat impreuna.
Dar iata despre ce este vorba,in cateva cuvinte:

-aceasta afacere este internationala si se poate promova atat online cat si offline;
-tot ce iti trebuie este un calculator si o conexiune la internet pt. promovarea online;
-este de o simplitate uluitoare,nu trebuie vreo abilitate sau pregatire speciala;
-este considerata afacerea cu cea mai rapida crestere pe piata afacerilor online.
-intoarce catre membrii sai peste 70% din totalul veniturilor;
-poti ajunge in scurt timp sa obtii venituri de peste 2000$ sau 8000$ lunar,depinde de implicare;
-nu este o afacere piramidala;
-nu-ti trebuie decat cateva ore pe saptamana timp petrecut pt. promovare,deci nu-ti afecteaza job-ul pe care il ai;
-are un produs de valoare care poate fi folosit si in afacerile proprii pt. a ajuta la dezvoltarea acestora;
-are un plan de compensare foarte bine pus la punct care ajuta pe cei activi sa faca bani rapid;

Daca esti interesat sa-ti suplimentezi veniturile fara a renunta la job-ul tau actual,cu doar cateva ore implicare saptamanal,trimite un reply email-ul de mai jos pt. a-ti furniza mult mai multe informatii:
epetre67@gmail.com

Cu consideratie,
Emil Petre
PS.Vreau sa va asigur ca afacerea este corecta,plateste la timp,daca doriti o sa va trimit si documentele care dovedesc acest lucru,documente care arata castigurile mele din luna noiembrie.
Nu este un SCAM cum sunt atatea altele online si am trecut prin multe ca sa ajung sa ma opresc doar la ea.
Am foarte multe lucruri de spus despre aceasta oportunitate,este studiata de mine pe toate partile,din toate punctele de vedere,dar ......"mingea" este acum la dumneavoastra.


Fosta membra 9am.ro

68 mesaje
Membru din: 15/12/2012
Postat pe: 18 Martie 2013, ora 17:55

Dragi prieteni!!!Odata cu venirea primaverii dorim sa ne rasfatam clientii cu reduceri de pana la 80%.
Toate produsele noastre sunt originale, la preturi foarte bune si nu in ultimul rand avand un material de cea mai buna calitate,
multumind pana acum toti clientii nostrii, raportand produsul la calitate/pret
Intrati pe www.haine-casual.ro pentru a vedea ofertele noastre si alegeti ceva care sa te faca fericit(a).

Raporteaza abuz de limbaj
Vasyduma

7 mesaje
Membru din: 24/08/2019
Postat pe: 24 August 2019, ora 21:19

As fi dorit sa spui mai multe detalii aici.

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului O noua afacere online in Romania!Nu-i da cu piciorul!
Mergi la: