back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Program de facturare crm

 


 
 
lilydakr

1 mesaj
Membru din: 30/03/2011
Postat pe: 30 Martie 2011, ora 16:24

Bunã ziua!
Am gãsit un program de facturare ºi de gestionarea stocului, se paote gãsi pe pagina sistemerp.ro/ro/Produse/. P rogramul e capabil pentru gestionarea facturilor în lei, valutã ºi de export, cu funcþii financiare, gestionarea stocurilor la un numar nelimitat de depozite si gestionarea informaþiilor de tip CRM. Programul e foarte simplu, ºi pentru cei care nu au experienþã. Se poate emite facturi atât în lei câr ºi în valutã.

Raporteaza abuz de limbaj
9am243736

2704 mesaje
Membru din: 19/11/2010
Postat pe: 30 Martie 2011, ora 16:34

De la: lilydakr, la data 2011-03-30 16:24:12Bunã ziua!
Am gãsit un program de facturare ºi de gestionarea stocului, se paote gãsi pe pagina sistemerp.ro/ro/Produse/. P rogramul e capabil pentru gestionarea facturilor în lei, valutã ºi de export, cu funcþii financiare, gestionarea stocurilor la un numar nelimitat de depozite si gestionarea informaþiilor de tip CRM. Programul e foarte simplu, ºi pentru cei care nu au experienþã. Se poate emite facturi atât în lei câr ºi în valutã.


care este noutatea?este gratis sau faptul ca-l poate accesa si bunica il face viabil...

Raporteaza abuz de limbaj
transart

5 mesaje
Membru din: 10/04/2015
Oras: Cluj

Postat pe: 10 Aprilie 2015, ora 12:37

Un sistem CRM functioneaza eficient daca este bine setat si configurat. Daca este usor de folosit, atunci nu este un CRM bun. Orice software trebuie invatat, functiile si functionalitatile trebuie aprofundate.

Poate o solutie mai buna ar fi un software dedicat de facturare si gestiune testat cu succes de peste 2000 de companii din Romania oferita de Transart Business Software

Raporteaza abuz de limbaj
Cu respect, Bela Gaspar Account Manager Transart Tel: 0740 115775 bela.gaspar@transart.ro
Haector

5 mesaje
Membru din: 6/04/2016
Postat pe: 6 Mai 2016, ora 13:18

Salut. O solutie buna pt facturare poate fi si Ciel Simplu chiar daca este un program complet.

Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Program de facturare CRM
Mergi la: