back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Ce trebuie safaca un popor cind are conducatori incompetenti

 


 
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
 
OSTASUL

3 mesaje
Membru din: 13/01/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 13 Ianuarie 2011, ora 18:58

Exista solutie ?


9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 13 Ianuarie 2011, ora 19:03

De la: OSTASUL, la data 2011-01-13 18:58:55Exista solutie ?


Sa-i schimbe, e simplu!!! In fond, poporul e singurul indreptatit sa-i schimbe pe cei pe care i-a desemnat ca si conducatori, daca acestia s-au dovedit nevrednici!!!
POPORUL ESTE SINGURUL SUVERAN INTR-O DEMOCRATIE, conducatorii sunt doar niste administratori desemnati de el.


ctitorul

280 mesaje
Membru din: 25/05/2009
Oras: Craiova

Postat pe: 14 Ianuarie 2011, ora 09:24



nu va uitati ca Basescu este un gainar hot,suportati mizeriile lui !
ileanastan

86 mesaje
Membru din: 26/10/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Ianuarie 2011, ora 16:54

Sa se straduiasca prin toate mijloacele permise de Constituie sa-i schimbe. Sau sa-i constranga sa se poarte asa cum se cuvine.


Ileana Adriana Stan
devil

8 mesaje
Membru din: 7/02/2010
Postat pe: 17 Ianuarie 2011, ora 17:17

sa se educe pt a intelege inainte de toate! apoi o sa fie si solutii nu va faceti griji..


SOGUNUL

389 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 Ianuarie 2011, ora 07:42



http://promotia70eltc.nvn.ro/istoric/71-istoric.html
BIBANUL

12 mesaje
Membru din: 18/01/2011
Oras: Caracal

Postat pe: 18 Ianuarie 2011, ora 14:55

De la: OSTASUL, la data 2011-01-13 18:58:55Exista solutie ?

Sigur ca da,ciomagul ! O grupa de citiva gialati ,echipati corespunzator,in spate cu o ceata de cinci sase sute de demonstranti si se repara !


BIBANUL

12 mesaje
Membru din: 18/01/2011
Oras: Caracal

Postat pe: 18 Ianuarie 2011, ora 15:40

De la: 9am178165, la data 2011-01-13 19:03:27
De la: OSTASUL, la data 2011-01-13 18:58:55Exista solutie ?


Sa-i schimbe, e simplu!!! In fond, poporul e singurul indreptatit sa-i schimbe pe cei pe care i-a desemnat ca si conducatori, daca acestia s-au dovedit nevrednici!!!
POPORUL ESTE SINGURUL SUVERAN INTR-O DEMOCRATIE, conducatorii sunt doar niste administratori desemnati de el.


www.listarusinii.ro/

Raporteaza abuz de limbaj
CIPRIOTU

1445 mesaje
Membru din: 9/11/2008
Oras: Odorheiul Secuiesc

Postat pe: 19 Ianuarie 2011, ora 02:09

Cine i-a pus acolo?
POPORUL?
POPORUL POATE SA-I DEA JOS ATUNCI CAND DEVIAZA,
Poporul ar trebuii sa ia atitudine atunci cand ei isi creeaza legi speciale.
Atunci cand ei isi creaza salarii speciale ,doar pentru o gasca doua,atunci restul poporului care a ramas in afara gastii lor ar trebuii sa nu mai plateasca nici un bir ,tocmai ca drept raspuns la actiunea lor .
Aceasta insemnand SFIDAREA CELEIB LALTE PARTI A POPULATIEI CARE NU ESTE INCLUSA IN ACESTE LEGI SPECIALE.
POPORUL ATUNCI CAND ARE CONDUCATORI COMPETENTI ASA CUM AM AVUT DIN ZIUA IN CARE A FOST DATA LOVITURA DE STAT ,AR TREBUII SA-I INLATURE ,PRIN VOT DEMOCRATIC,,PRIN PREZENTA LA URNE MASIV SI SA SE VOTEZE DOAR CU CARTEA DE ALEGATOR.,FARA LISTE SPECIALE ,DOAR IN LOCALITATILE DE DOMICILIU,SA NU SE MAI PERMITA EXCURSII IN ACEA ZI,SA NU SE PERMITA SPAGILE MITA,GALETI HAINE,ALIMENTE,TELEVIZOARE DVD,MASINI DE SPALAT,ARAGAZE Asa cum am auzit,ca s-au dat si cate 25 saci de ciment etc.


9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 19 Ianuarie 2011, ora 10:06

De la: JEFUIT_DE_FESENEI, la data 2011-01-19 02:09:14Cine i-a pus acolo?
POPORUL?
POPORUL POATE SA-I DEA JOS ATUNCI CAND DEVIAZA,
Poporul ar trebuii sa ia atitudine atunci cand ei isi creeaza legi speciale.
Atunci cand ei isi creaza salarii speciale ,doar pentru o gasca doua,atunci restul poporului care a ramas in afara gastii lor ar trebuii sa nu mai plateasca nici un bir ,tocmai ca drept raspuns la actiunea lor .
Aceasta insemnand SFIDAREA CELEIB LALTE PARTI A POPULATIEI CARE NU ESTE INCLUSA IN ACESTE LEGI SPECIALE.
POPORUL ATUNCI CAND ARE CONDUCATORI COMPETENTI ASA CUM AM AVUT DIN ZIUA IN CARE A FOST DATA LOVITURA DE STAT ,AR TREBUII SA-I INLATURE ,PRIN VOT DEMOCRATIC,,PRIN PREZENTA LA URNE MASIV SI SA SE VOTEZE DOAR CU CARTEA DE ALEGATOR.,FARA LISTE SPECIALE ,DOAR IN LOCALITATILE DE DOMICILIU,SA NU SE MAI PERMITA EXCURSII IN ACEA ZI,SA NU SE PERMITA SPAGILE MITA,GALETI HAINE,ALIMENTE,TELEVIZOARE DVD,MASINI DE SPALAT,ARAGAZE Asa cum am auzit,ca s-au dat si cate 25 saci de ciment etc.


Si sa intram o data si in era informaticii electorale!!! Stiu ca e greu de pus la punct sistemul pentru ca asa nu se mai poate frauda, but................, e cazul ca terminam cu sistemul asta primitiv de votare, care permite fraude masive.
Prin urmare, daca electoratul se prezinta masiv la vot, si fiecare alegator e inregistrat in baza comuna de date, S-A TERMINAT CU NAVETISMUL ELECTORAL .
Totul e ca intreaga clasa politica sa doreasca acest lucru, pentru a aduce putina onestitate si transparenta in materie electorala!!!!


devil

8 mesaje
Membru din: 7/02/2010
Postat pe: 19 Ianuarie 2011, ora 14:29

De la: 9am178165, la data 2011-01-19 10:06:32
De la: JEFUIT_DE_FESENEI, la data 2011-01-19 02:09:14Cine i-a pus acolo?
POPORUL?
POPORUL POATE SA-I DEA JOS ATUNCI CAND DEVIAZA,
Poporul ar trebuii sa ia atitudine atunci cand ei isi creeaza legi speciale.
Atunci cand ei isi creaza salarii speciale ,doar pentru o gasca doua,atunci restul poporului care a ramas in afara gastii lor ar trebuii sa nu mai plateasca nici un bir ,tocmai ca drept raspuns la actiunea lor .
Aceasta insemnand SFIDAREA CELEIB LALTE PARTI A POPULATIEI CARE NU ESTE INCLUSA IN ACESTE LEGI SPECIALE.
POPORUL ATUNCI CAND ARE CONDUCATORI COMPETENTI ASA CUM AM AVUT DIN ZIUA IN CARE A FOST DATA LOVITURA DE STAT ,AR TREBUII SA-I INLATURE ,PRIN VOT DEMOCRATIC,,PRIN PREZENTA LA URNE MASIV SI SA SE VOTEZE DOAR CU CARTEA DE ALEGATOR.,FARA LISTE SPECIALE ,DOAR IN LOCALITATILE DE DOMICILIU,SA NU SE MAI PERMITA EXCURSII IN ACEA ZI,SA NU SE PERMITA SPAGILE MITA,GALETI HAINE,ALIMENTE,TELEVIZOARE DVD,MASINI DE SPALAT,ARAGAZE Asa cum am auzit,ca s-au dat si cate 25 saci de ciment etc.


Si sa intram o data si in era informaticii electorale!!! Stiu ca e greu de pus la punct sistemul pentru ca asa nu se mai poate frauda, but................, e cazul ca terminam cu sistemul asta primitiv de votare, care permite fraude masive.
Prin urmare, daca electoratul se prezinta masiv la vot, si fiecare alegator e inregistrat in baza comuna de date, S-A TERMINAT CU NAVETISMUL ELECTORAL .
Totul e ca intreaga clasa politica sa doreasca acest lucru, pentru a aduce putina onestitate si transparenta in materie electorala!!!!



nu prea sunt deacord cu asta,hartia e hartie si e mereu o dovada fizica disponibila oricand p cand ceea ce e virtual lasa loc de frauda spun eu...
dar ar trebuii o centralizare a datelor la nivel de tara care se poate accesa de catrea oricine p internet unde sa apara fiecare localitate cu activitatea desfasurata la sectiile de votare...asta da,intradevar nu ar mai permite frauda si datele ar trebuii sa coincida,n'ar fi nici greu de realizat!


doar ca asta nu schimba lucrurile cu nimic alta echipa ,aceleasi preocupari


9am178165

4580 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 19 Ianuarie 2011, ora 14:44

De la: devil, la data 2011-01-19 14:29:44
De la: 9am178165, la data 2011-01-19 10:06:32
De la: JEFUIT_DE_FESENEI, la data 2011-01-19 02:09:14Cine i-a pus acolo?
POPORUL?
POPORUL POATE SA-I DEA JOS ATUNCI CAND DEVIAZA,
Poporul ar trebuii sa ia atitudine atunci cand ei isi creeaza legi speciale.
Atunci cand ei isi creaza salarii speciale ,doar pentru o gasca doua,atunci restul poporului care a ramas in afara gastii lor ar trebuii sa nu mai plateasca nici un bir ,tocmai ca drept raspuns la actiunea lor .
Aceasta insemnand SFIDAREA CELEIB LALTE PARTI A POPULATIEI CARE NU ESTE INCLUSA IN ACESTE LEGI SPECIALE.
POPORUL ATUNCI CAND ARE CONDUCATORI COMPETENTI ASA CUM AM AVUT DIN ZIUA IN CARE A FOST DATA LOVITURA DE STAT ,AR TREBUII SA-I INLATURE ,PRIN VOT DEMOCRATIC,,PRIN PREZENTA LA URNE MASIV SI SA SE VOTEZE DOAR CU CARTEA DE ALEGATOR.,FARA LISTE SPECIALE ,DOAR IN LOCALITATILE DE DOMICILIU,SA NU SE MAI PERMITA EXCURSII IN ACEA ZI,SA NU SE PERMITA SPAGILE MITA,GALETI HAINE,ALIMENTE,TELEVIZOARE DVD,MASINI DE SPALAT,ARAGAZE Asa cum am auzit,ca s-au dat si cate 25 saci de ciment etc.


Si sa intram o data si in era informaticii electorale!!! Stiu ca e greu de pus la punct sistemul pentru ca asa nu se mai poate frauda, but................, e cazul ca terminam cu sistemul asta primitiv de votare, care permite fraude masive.
Prin urmare, daca electoratul se prezinta masiv la vot, si fiecare alegator e inregistrat in baza comuna de date, S-A TERMINAT CU NAVETISMUL ELECTORAL .
Totul e ca intreaga clasa politica sa doreasca acest lucru, pentru a aduce putina onestitate si transparenta in materie electorala!!!!



nu prea sunt deacord cu asta,hartia e hartie si e mereu o dovada fizica disponibila oricand p cand ceea ce e virtual lasa loc de frauda spun eu...
dar ar trebuii o centralizare a datelor la nivel de tara care se poate accesa de catrea oricine p internet unde sa apara fiecare localitate cu activitatea desfasurata la sectiile de votare...asta da,intradevar nu ar mai permite frauda si datele ar trebuii sa coincida,n'ar fi nici greu de realizat!


doar ca asta nu schimba lucrurile cu nimic alta echipa ,aceleasi preocupari


Desi e complicat, poate fi tinute in paralel si evidentele clasice (hartia), si votarea computerizata. Ma bucur ca ai vazut avantajele, deja vesnicele fraude electorale au ajuns dincolo de orice limite. Stiu ca mostenirea fanariota ne urmareste, dar trebuie sa scapam cumva de ea!!!!!!!!!


9am209512

4 mesaje
Membru din: 1/08/2010
Postat pe: 20 Ianuarie 2011, ora 15:39

Sã-i schimbe. Istoria României - mai veche sau mai nouã- a dovedit cã se poate. Calea urmatã e de discutat, un lucru este însã cert : Cineva trebuie sã plãteascã cãderea României în "groapa" istoriei din care vom ieºi mult mai greu decât am intrat.

Raporteaza abuz de limbaj
MAMITZA

119 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Ianuarie 2011, ora 16:17

BINE V-AM GASIT, BUCURIILOR ! MAI CA NU-MI VINE SA-MI CRED OCHILOR : CE PROBLEME IMPORTANTE, ESENTIALE SI EXISTENTIALE AU PRIETENII MEI, FORUMISTII DE PE "9AM" ! NU, NU-MI TRECE PRIN MINTE SA VA INDEMN LA VREO RAZMERITA NATIONALA. IN PRIMUL RAND, CUNOSCAND EU CONSTITUTIA ROMANIEI STIU CA AR FI O INFRACTIUNE - DESI, LA ACEST MOMENT PREVEDERILE CONSTITUTIEI SUNT POMENITE SI PARTIAL RESPECTATE DOAR DE CATRE OPOZITIE -, IAR IN AL DOILEA RAND NOUA, ROMANILOR NU NE PREA REUSESC "REVOLUTIILE" ! NICI GREVELE, NICI MARSURILE DE PROTEST, NICI M ITINGURILE .... FACEM NOI CE FACEM SI O DAM PE CATE O MANEA MAI MULT SAU MAI PUTIN IMPROVIZATA, MAI MULT SAU MAI PUTIN INSPIRATA .... NU DAU EXEMPLE, CA LE STITI SI VOI ! DAR VIN EU CU O INTREBARE, MAI ALES CATRE CELE PESTE CINCI MILIOANE DE VOTANTI AI DOMNULUI BASESCU, IN 2009, ASA, IN CIUDA PSD-ISTILOR SI PNL-ISTILOR, DE CE NU V-ATI PUS ACEASTA INTREBARE ? STIATI CA ALES FIIND, PRESEDINTELE BASESCU VA SCOATE LA LUMINA "GASCA" PORTOCALIE", PE PRIMUL MINISTRU LEGAT BINE DE CINGATOAREA DOMNIEI SALE, PENTRU TOATE GUVERNELE, IAR MINISTRILOR LI S-AU FACUT TESTE SA NU CARECUMVA SA FIE MAI "COMPETENTI" DECAT PRESEDINTELE ....ALTFEL, CUM AR MAI PUTEA "SINGURATICUL SI NEINTELESUL" DE LA COTROCENI SA IASA, DIN CAND IN CAND, IN FATA NATIUNII BULVERSATE DE MASURILE CARE SE TOT IAU, SI SA-SI DEA CU PAREREA SAU SA EXPLICE CUM STAU LUCLRURILE IN TOATE DOMENIILE : SANATATE, INVATAMANT, ARMATA, FUNCTIONARIME, FIRME MICI SI MIJLOCII, TRANSPORTURI ETC.
DUPA MINE, PARCA, O SOLUTIE AR FI: IN 2012 - AN ELECTORAL PENTRU PARLAMENT - SA FIM TOTI, PESTE 15 MILIOANE DE VOTANTI, CU OCHII IN PATRU, IN SASE, IN OPT ! SA NU MAI ADMITEM "MITA" ELECTORALA" - ORICAT NE-AR "STRIGA" BURTA DE FOAME -, DE LA NICI UN PARTID ! ASTIA, PORTOCALII, VOR IESI, CHIAR PE PARCURSUL INTREGULUI AN 2012, CU "MOMELI" CONSISTENTE SI CHIAR CU BANII FURATI DE LA NOI IN 2010 ! REFUZATI-I ! SA MERGEM CU TOTII LA VOT CU CONSTIINTELE CURATE-CURATE, PENTRU A ALEGE BINE ! SA NU RAMANA NICI O "AMPRENTA" - ROSIE, GALBENA SAU, MAI ALES, PORTOCALIE - PE BULETINUL DE VOT, CI DOAR STAMPILA CLARA CU "VOTAT" ! SUCCES SI SANATATE, TUTUROR !


DDR
misulika

7 mesaje
Membru din: 2/08/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Ianuarie 2011, ora 22:53

pai daca sunt incompetenti .. ar trebui sa pregateasca pe altii sau sa gaseasca altii pregatiti si sa ii inlocuiasca si asta cat se poate de repede ,pana nu se intampla prea multe nenorociri . ca de fapt deja se intampla destule in toata tara .. sau sa ii cheme pe cei inteligenti mare parte plecati in strainatate din cauza motivatiei statului fata de ei ..care de fapt ar produce si ar ridica multe din ramurile economiei si a tuturor celorlalte ramuri .. multumesc...

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Ianuarie 2011, ora 22:59

Un conducator incompetent nu are cum sa conduca, fiindca el nu conduce, nefiind competent sa cinduca, si conduce doar pe hirtie. Gata cu...condusul.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
NESIMTITUL

786 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: Cluj

Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 05:56

De la: OSTASUL, la data 2011-01-13 18:58:55Exista solutie ?

Sa lupte ,safaca avere !
www.motorstory.ro/2011/01/un-fiat-de-500-000-euro-exact-cat-doua...

Raporteaza abuz de limbaj
Megieee

279 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 10:40

Eu zic sa-l propui pe Nastasemihail de presedinte :)

Raporteaza abuz de limbaj
9am243736

2704 mesaje
Membru din: 19/11/2010
Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 11:21

De la: 9am209512, la data 2011-01-20 15:39:37Sã-i schimbe. Istoria României - mai veche sau mai nouã- a dovedit cã se poate. Calea urmatã e de discutat, un lucru este însã cert : Cineva trebuie sã plãteascã cãderea României în "groapa" istoriei din care vom ieºi mult mai greu decât am intrat.


nu prea am inteles bine faza cu "istoria romaniei - mai veche sau mai noua- a dovedit ca se poate"...
se poate schimband sistemul sau dand jos conducatorii?

Raporteaza abuz de limbaj
9am243736

2704 mesaje
Membru din: 19/11/2010
Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 11:23

De la: Megieee, la data 2011-01-21 10:40:35Eu zic sa-l propui pe Nastasemihail de presedinte :)


oricare dintre noi este bun de presedinte ... sau sa faca parte din guvern... ne asumam raspunderea esecului la urma si plecam linistiti, lasand locul altora mai ...destepti, pardon, lacomi...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

754 mesaje
Membru din: 22/06/2009
Oras: Constanta

Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 11:31

De la: OSTASUL, la data 2011-01-13 18:58:55Exista solutie ?

Depinde citi incompetenti sunt in popor !

Raporteaza abuz de limbaj
PDLei, nu ma lasati PUII MEI,furati cit sunt eu presedinte,sa ne tina romanii minte.Lenuța sa-și plateasca ratele la banca. http://www.youtube.com/watch?v=iYKYDqZsUNo ■9AM: Sunteti multumit de realizarile dumneavoastra de pana acum in fruntea statului? Traian Basescu: Bineinteles. Am facut tot ce mi-am propus. Fiica mea cea mica, Lenuta, a invatat in sfarsit sa scrie si sa citeasca, ca doar nu e in Parlamentul Europeana de doua ani degeaba. Sunt foarte mandru de ea. Sunt multumit si de Ioana, cealalta fiica, ca stie sa invarta banii si afacerile. Altfel, ce sa zic… am fost un prieten bun pentru toti cei care m-au sustinut in campaniile electorale si imi platesc mereu datoriile. ■9AM: Dar eu ma refeream la poporul roman. Sunteti multumit de ce le-ati oferit din postura de presedinte ? http://www.youtube.com/watch?v=yAaDpSnqjfg&feature=related .9AM. VA MULTUMIM ! Traian Basescu: Va multumesc si eu. Am plecat, ma asteapta Becali si Patriciu la restaurant.Și pe urma trec pe la LENUȚA- Nurse with big tits eats cum- Ea face și mai bine !
9am187740

190 mesaje
Membru din: 15/05/2010
Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 15:27

SA O MAI VOTEZE ODATA CUM AU FACUT CU BASESCU.SI DACA SE POATE TOATA FAMILIA EI CA URMASI.DESIGUR ASTA E POTRIVIT ROMANILOR.AICI NU EGZISTA NUMAI SUPRAVETUIRE, FIECARE PENTRU EL, DISPRET FATA DE ALTUL MAI NECAJIT, CENZURA, DICTATURA, SLUGARNICIE.SUNTETI UNICAT NU STIU PANA CAND , PENTRU CA NU FACETI CENZURA.ALTE ZIARE, PRACTIUCA DIN GREU SA DEZINFORMEZE POPULATIA SI ASA SLAB PREGATIT LA SCOALA, SI ROMANI DIN STRAIINATATE SE VAND PENTRU VOTUL LUI BASESCU PE EURO.ROMANIA NU EGZISTA CA STAT, CI CA O TURMA DE OAMENI NECAJITI, BATJOCORITI, UMILITI, SI O PARTE MICA CARE STAPANESTE ACESTA TURMA, CU DISPRET CA MAI TRAIESTE, SI NU STIE CE SA MAI FURE DE LA MILIOANE DE SARACI UMILITI. ASTA E BASESCU SI GASCA LUI.


Fosta membra 9am.ro

2146 mesaje
Membru din: 7/07/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 16:52

De la: 9am243736, la data 2011-01-21 11:23:08
De la: Megieee, la data 2011-01-21 10:40:35Eu zic sa-l propui pe Nastasemihail de presedinte :)


oricare dintre noi este bun de presedinte ... sau sa faca parte din guvern... ne asumam raspunderea esecului la urma si plecam linistiti, lasand locul altora mai ...destepti, pardon, lacomi...



Mdaaa tu ai fi foarte potrivit mai ales ca esti obisnuit cu ,, eshecele ,, ( rateurile sentimentale/ amoroase) Sper ca nu esti betiv macar calitatea asta s-o ai caci despre potentza cam modest !

Raporteaza abuz de limbaj
originala ...nu-mi plac copiile .
Tramp

9944 mesaje
Membru din: 16/08/2010
Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 16:55

A murit presedintele,traiasca presedintele

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

17703 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 16:56

De la: Tramp, la data 2011-01-21 16:55:25 A murit presedintele,traiasca presedintele

da' tu ce cauti la ora asta?....n-ai plecat in weekend?

Raporteaza abuz de limbaj
Daniela
Tramp

9944 mesaje
Membru din: 16/08/2010
Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 17:01

De la: daniela_iasi, la data 2011-01-21 16:56:38
De la: Tramp, la data 2011-01-21 16:55:25 A murit presedintele,traiasca presedintele

da' tu ce cauti la ora asta?....n-ai plecat in weekend?

In 15'am plecat si-ti doresc weekend placut!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 17:03

De la: daniela_iasi, la data 2011-01-21 16:56:38
De la: Tramp, la data 2011-01-21 16:55:25 A murit presedintele,traiasca presedintele

da' tu ce cauti la ora asta?....n-ai plecat in weekend?

DA TU,CE MAI STII DE VANIA ? PE UNDE O FI UMBLAND ?STII CEVA ???

Raporteaza abuz de limbaj
… cã poþi numai sã reuºeºti, nu ai cum sã pierzi. Eºecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eºec. Nimic. Totul înainteazã in istoria umanitãþii precum se întâmplã ºi cu procesul ei evolutiv. Totul avanseazã de-a lungul cãlãtoriei tale.
Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 17:05

De la: Tramp, la data 2011-01-21 17:01:54
De la: daniela_iasi, la data 2011-01-21 16:56:38
De la: Tramp, la data 2011-01-21 16:55:25 A murit presedintele,traiasca presedintele

da' tu ce cauti la ora asta?....n-ai plecat in weekend?

In 15'am plecat si-ti doresc weekend placut!

NU TII.........DOLIU ?

Raporteaza abuz de limbaj
… cã poþi numai sã reuºeºti, nu ai cum sã pierzi. Eºecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eºec. Nimic. Totul înainteazã in istoria umanitãþii precum se întâmplã ºi cu procesul ei evolutiv. Totul avanseazã de-a lungul cãlãtoriei tale.
Fosta membra 9am.ro

23741 mesaje
Membru din: 25/04/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 17:06

De la: Silver9AM, la data 2011-01-21 17:03:33
De la: daniela_iasi, la data 2011-01-21 16:56:38
De la: Tramp, la data 2011-01-21 16:55:25 A murit presedintele,traiasca presedintele

da' tu ce cauti la ora asta?....n-ai plecat in weekend?

DA TU,CE MAI STII DE VANIA ? PE UNDE O FI UMBLAND ?STII CEVA ???


Vine el...e in vacanta anuala de linistit neuronii...

Raporteaza abuz de limbaj
Nu te teme ca ai prea mult bun simt
Fosta membra 9am.ro

7898 mesaje
Membru din: 20/05/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 21 Ianuarie 2011, ora 17:26

De la: Ingrid, la data 2011-01-21 17:06:09
De la: Silver9AM, la data 2011-01-21 17:03:33
De la: daniela_iasi, la data 2011-01-21 16:56:38
De la: Tramp, la data 2011-01-21 16:55:25 A murit presedintele,traiasca presedintele

da' tu ce cauti la ora asta?....n-ai plecat in weekend?

DA TU,CE MAI STII DE VANIA ? PE UNDE O FI UMBLAND ?STII CEVA ???


Vine el...e in vacanta anuala de linistit neuronii...

EEEEEE BOIERUL TOT BOIER..........2 LUNI DE VACANTA........SE PLANGE CINEVA CA E RAU IN RO ?

Raporteaza abuz de limbaj
… cã poþi numai sã reuºeºti, nu ai cum sã pierzi. Eºecul este imposibil; este o iluzie. Nimic nu este eºec. Nimic. Totul înainteazã in istoria umanitãþii precum se întâmplã ºi cu procesul ei evolutiv. Totul avanseazã de-a lungul cãlãtoriei tale.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului CE TREBUIE SAFACA UN POPOR CIND ARE CONDUCATORI INCOMPETENTI
Mergi la: