back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Vecini agresivi

 


 
Pagini: << 9 10 11 12 13 14 15 >> Sari la pagina:
 
morisonco

7 mesaje
Membru din: 19/06/2011
Postat pe: 29 Octombrie 2012, ora 11:03

De la: 9am064117, la data 2012-03-17 17:08:35
De la: nastasemihail, la data 2012-03-16 07:19:21Vezi ca esti complet offtopic cu informatiile alea.
Deschide-ti topic daca vrei sa spui informatii de genul ala.


si aici sint vecini?

ce inseamna offtopic????????????????????????????


Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 30 Octombrie 2012, ora 02:28

De la: morisonco, la data 2012-10-29 11:03:35
De la: 9am064117, la data 2012-03-17 17:08:35
De la: nastasemihail, la data 2012-03-16 07:19:21Vezi ca esti complet offtopic cu informatiile alea.
Deschide-ti topic daca vrei sa spui informatii de genul ala.


si aici sint vecini?

ce inseamna offtopic????????????????????????????


Pe dinafara subiectului.

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
Fosta membra 9am.ro

10086 mesaje
Membru din: 11/06/2010
Postat pe: 3 Decembrie 2012, ora 00:03

De la: _Ingrid, la data 2012-04-11 15:13:16Noapte. Ora trei. Brusc, vecinul a inceput sa bata cu pumnul in usa
mea. M-am speriat atat de tare incat am scapat bormasina din maini!




Poate voia sa te ajute......

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

440 mesaje
Membru din: 11/11/2012
Oras: Timisoara

Postat pe: 3 Decembrie 2012, ora 00:08

Minoru, vad ca intri tot mai rar, te-ai insurat, si esti ocupat?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

440 mesaje
Membru din: 11/11/2012
Oras: Timisoara

Postat pe: 3 Decembrie 2012, ora 00:12

sau ai vecin e agresive

Raporteaza abuz de limbaj
valeriulivanov

1792 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Decembrie 2012, ora 18:45

Cand ai un stat slab,si un popor nemotivat, este normal sa te simti vulnerabil si neajutorat.

Raporteaza abuz de limbaj
9am209556

13 mesaje
Membru din: 2/08/2010
Oras: Iasi

Postat pe: 11 Decembrie 2012, ora 14:44

A fost repetat scenariul infect de la alegerile locale –
In scorul uriaº realizat, chipurile, de cãtre USL se regãsesc voturile PRM. Conform unor surse din Serviciile Secrete, votul de la 9 decembrie a constituit cea mai mare ºi mai elaboratã fraudã din istoria post-decembristã a Romaniei. De la inceput, trebuie menþionat faptul cã cele 4 partide care au trecut pragul electoral sint formaþiuni politice controlate de cãtre Serviciile de Informaþii ale SUA (CIA ºi FBI), ai cãror membri sint doriþi in viitorul legislativ pentru a vota o serie de legi, in principal cu caracter economic, care sã plaseze ce a mai rãmas din economia romaneascã in mina aºa-ziºilor investitori yankei.
De ordinul dat de americani acestor marionete - acela ca PRM sã nu aibã acces in viitorul Parlament - au profitat, din plin, agenþii SRI, care au manipulat alegerile in favoarea USL. Astfel, in numai 6 judeþe, de care Serviciile Secrete aveau cunoºtinþã (dar cel mai probabil acþiunea a avut loc ºi in alte zone), agenþii SRI, plantaþi in birourile Secþiilor de Votare, au introdus in urne, in anumite colegii, circa 125.000 de buletine de vot false, retrãgindu-le pe cele in care PRM era votat de cetãþeni. Astfel de situaþii au avut loc in judeþele Mureº, Arad, Cãlãraºi, Ialomiþa, Mehedinþi ºi Olt. Ia inmulþiþi 125.000 cu restul de judeþe, 35, sã vedeþi ce rezultã! O altã metodã de fraudare, care a contribuit la aºa-zisa victorie a USL, a fost aceea cã softurile de monitorizare a alegerilor, controlate de STS, la comanda ºefului mafiot Marcel Opriº, nu au mai furat pentru PDL, ci pentru USL. O estimare a unor profesioniºti in domeniu aratã cã Opriº a adãugat la „zestrea“ fraudei electorale a USL circa 3%. Nu in ultimul rind, trebuie menþionat ºi un alt aspect interesant. Rezultatul votului din 9 decembrie este centralizat de un sistem informatic ale cãrui programe au fost livrate instituþiei de cãtre firmele producãtoare de softuri de gestiune, ce sint controlate de ofiþerul acoperit Sebastian Ghiþã (cãpitan SRI), care, la rindul lui, a candidat in unul din colegiile judeþului Prahova sub sigla USL. In acest context, este lesne de inþeles cã breºele, lãsate premeditat in sistemul informatic, au fost operate pentru ca rezultatul sã meargã in direcþia doritã, deºi este greu de estimat ponderea pe care o va avea in rezultatul general o astfel de operaþiune. Nu in ultimul rind, conform surselor noastre, prezenþa realã la vot nu a fost una atit de mare pe cit s-a pretins. Cel puþin 3% din aceastã prezenþã reprezintã un fals. In numeroase circumscripþii, acolo unde, neavind nici o ºansã, ARD-ul pur ºi simplu nu ºi-a bãtut capul cu numirea de persoane in birourile Secþiilor de Votare, aproape de inchiderea urnelor, au fost introduse in circuit numeroase buletine de vot fictive, pentru persoanele care nu au venit deloc sã voteze. Dacã in zilele premergãtoare scrutinului electoral se estima cã USL a tipãrit, pentru anumite colegii, circa 250.000 de buletine de vot false, dupã inchiderea urnelor, aceastã suspiciune a dispãrut ca prin minune, semn cã ele au ajuns unde trebuia, adicã in urnele de vot.
Romania a rãmas orfanã, prin sponsorizare ilegalã!
Astãzi, in Romania au murit democraþia, sociologia, speranþele romanilor ºi interesul naþional, in interesul machiavelic al altor state, forþe strãine ºi trãdãtori de neam, care au dorit ca PRM sã nu intre, cu nici un preþ, in Parlament. Toatã lumea ºtie cã, pe scena naþionalismului luminat romanesc, PRM deþinea locul intii. La alegerile parlamentare actuale, PRM a dus lupta in mod demn, dar ºi inegal. Astãzi, se pare cã nu mai existã onoare! Deºi toatã lumea este de acord cã legea trebuie respectatã, Serviciile Secrete, magistraþii, politicienii, partidele, activiºtii ºi liderii politici ai unor formaþiuni rivale au pus sub control Interesul Naþional ºi au inceput colonizarea Romaniei, prin sponsorizare ilegalã.

Raporteaza abuz de limbaj
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 11 Decembrie 2012, ora 14:54

da ' i de bine, meiiii !
USL e controlat de CIA si FBI, zici tu
Basescu e controlat de aceleasi servicii, asa ca o sa fie bine si vom ajunge la acel promis " SA TRAITI BINE " !

si pina si faptul ca PRM NU a intrat in Parlament, e de bine ...
daca nu intra nici UDMR era si mai bine !

Raporteaza abuz de limbaj
Polixenia

2831 mesaje
Membru din: 9/12/2012
Oras: Resita

Postat pe: 19 Decembrie 2012, ora 16:43

Vecinii agresivi nu sunt agresivi , sunt prosti !

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Decembrie 2012, ora 15:09

Cu capra cum a fost?

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 1 Ianuarie 2013, ora 21:41

La multi ani cu sanatate.
Sa va dea domnu tot ce doriti
Zile senine si fericite.
La multi ani si vecine fericite.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 2 Ianuarie 2013, ora 07:17

De la: nastasemihail, la data 2013-01-01 21:41:03La multi ani cu sanatate.
Sa va dea domnu tot ce doriti
Zile senine si fericite.
La multi ani si vecine fericite.



Vecine fericite cu soti absenti?

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
gabigabi2

33366 mesaje
Membru din: 13/10/2011
Postat pe: 2 Ianuarie 2013, ora 07:39

De la: Polixenia, la data 2012-12-19 16:43:05Vecinii agresivi nu sunt agresivi , sunt prosti !


daca le spui mereu ca-s prosti, sigur ca devin si agresivi

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 8 Ianuarie 2013, ora 17:46


Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
GELU1938

113 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Timisoara

Postat pe: 27 Ianuarie 2013, ora 14:33

parerea mea e ca vecini sunt cei mai aproape,la un necaz dar depinde de ce natura,,de ex, am o vecina care sa pus martor la proces, si a jurat stramb. oare aceasta persoana mai merita respect,, sai fie rusine,,

Raporteaza abuz de limbaj
GHE NITULICA
9am121159

2234 mesaje
Membru din: 21/08/2009
Oras: Craiova

Postat pe: 28 Ianuarie 2013, ora 15:23

Unii din vecinii mei sant teroristi,interlopi,jefuitori.

Raporteaza abuz de limbaj
valeriulivanov

1792 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 13 Februarie 2013, ora 17:50

Daca pe principiul:"Dezbina si stapaneste!",este pusa situatia Transilvaniei,si se cere suport "Aeroport Serbiei?!",asa cum s-a cerut "Suport Aeroport Romaniei!",in problema Serbiei,Romania cum ar aprecia acest aspect de moralitate si actiune?!.

Raporteaza abuz de limbaj
valeriulivanov

1792 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 8 Mai 2013, ora 15:39

Pe romani i-a inrait saracia!,Dar nici nu reactioneaza sub o anumita forma!.Hiberneaza,fumeaza in disperare si beau ca sa uite mizeria in care traiesc.Si,uite asa,le trece viata,imbatranesc fara realizari!.

Raporteaza abuz de limbaj
Elena_Juravle_1

3 mesaje
Membru din: 14/12/2012
Postat pe: 14 Mai 2013, ora 08:37

PT VECINI AGRESIVI puneti o planta cu tepi sau cu frunze ascutite in apropiere de usa de intrare exterior ,asta in cazul care aveti lumina naturala pe hol,,daca nu puneti in casa un tablou cu apa pe peretele care este lipit cu al vecinului sau un vas vaza de sticla cu apa pe peretele alaturat vecinului scandalagiu ,eu am avut problee destul de serioase cu vecina asa ca am pus o planta un palmier pitic la usa de intrare in ap eu am lumina naturala pe hol ,,si gata na mai facut zgomot galagie ,cu vecina de la et 3 de sub ap meu era teroare cu tigara cu zgomotul copilu urla de nu puteai sta ce mai ca nebuni,,iam vb de tigara ,,cu frumosu ma ignorat asa ca iam spus ce imi faci tu mie o sati fac eu tie daca nu intelegi cu frumosu ,,cu ea a mers alt fel cand facea galagie infernala ,,o laam in pace in schinb cand isi culca copilu ,ii faceam si eu la fel ii bateam in tavan pina o apuca draci ,,si sa potolit cu galagia ,,cu tigara la fel iam turnat o cana de apa in cap ,daca nu intelegi de vb buna nu am tinp de tribunal dar pot sa fac si asta perturbarea linisti poluare fonica irascisibila deranjezi pe toti vecini ,te potolesc eu ca eu stau deasupra ap tau o sa-ti fac viata in iad daca nu te potolesti ,vad ca sa potolit ,la uni trebuie sa le platesti cu aceeasi moneda

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 14 Mai 2013, ora 08:47

De la: Elena_Juravle_1, la data 2013-05-14 08:37:12 PT VECINI AGRESIVI puneti o planta cu tepi sau cu frunze ascutite in apropiere de usa de intrare exterior ,asta in cazul care aveti lumina naturala pe hol,,daca nu puneti in casa un tablou cu apa pe peretele care este lipit cu al vecinului sau un vas vaza de sticla cu apa pe peretele alaturat vecinului scandalagiu ,eu am avut problee destul de serioase cu vecina asa ca am pus o planta un palmier pitic la usa de intrare in ap eu am lumina naturala pe hol ,,si gata na mai facut zgomot galagie ,cu vecina de la et 3 de sub ap meu era teroare cu tigara cu zgomotul copilu urla de nu puteai sta ce mai ca nebuni,,iam vb de tigara ,,cu frumosu ma ignorat asa ca iam spus ce imi faci tu mie o sati fac eu tie daca nu intelegi cu frumosu ,,cu ea a mers alt fel cand facea galagie infernala ,,o laam in pace in schinb cand isi culca copilu ,ii faceam si eu la fel ii bateam in tavan pina o apuca draci ,,si sa potolit cu galagia ,,cu tigara la fel iam turnat o cana de apa in cap ,daca nu intelegi de vb buna nu am tinp de tribunal dar pot sa fac si asta perturbarea linisti poluare fonica irascisibila deranjezi pe toti vecini ,te potolesc eu ca eu stau deasupra ap tau o sa-ti fac viata in iad daca nu te potolesti ,vad ca sa potolit ,la uni trebuie sa le platesti cu aceeasi moneda


Unde stai?

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
SimonaKiss

60 mesaje
Membru din: 29/03/2012
Postat pe: 20 Mai 2013, ora 12:56

Intri pe sexshopintim.ro , ii alegi un cadou si il duci la usa.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Iulie 2013, ora 09:04

De la: _Ingrid, la data 2013-01-02 07:17:29
De la: nastasemihail, la data 2013-01-01 21:41:03La multi ani cu sanatate.
Sa va dea domnu tot ce doriti
Zile senine si fericite.
La multi ani si vecine fericite.



Vecine fericite cu soti absenti?


Ai ramas la vecina?

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
mircea80

83 mesaje
Membru din: 2/07/2009
Oras: Sibiu

Postat pe: 20 Iulie 2013, ora 11:53

Vecina, draga vecina...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Iulie 2013, ora 12:06

De la: mircea80, la data 2013-07-20 11:53:18Vecina, draga vecina...


De cand n-ai mai dat pe-aici!!!
Sper ca esti bine, daca-ti umbla gandul la vecine

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
Fl_Orion999

15216 mesaje
Membru din: 2/06/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Iulie 2013, ora 12:12

De la: SimonaKiss, la data 2013-05-20 12:56:14Intri pe sexshopintim.ro , ii alegi un cadou si il duci la usa.


pai si daca n-are usa...unde il duci....???

Raporteaza abuz de limbaj
Singura religie pe care o accept si o propovaduiesc este.....RELIGIA IUBIRII , a FERICIRII si a PROSPERITATII.... --------DUMNEZEU sa binecuvanteze ROMANIA.... *** ,,Fii om, fii drept �i recunoa�te c�, pe deasupra ambi�iilor, intrigilor �i urilor, este Patria, este ve�nicia neamului, �i c� acolo trebuie s� ne �nt�lnim totdeauna, chiar dac� nu ne �n�elegem de fiecare dat�."(Ion Antonescu) *** ,,�n ziua de azi, pentru a st�p�ni c�t mai mul�i oameni, nu se mai cuceresc teritorii, ci sufletele acelor oameni. Odat� ce ai sufletul, ai omul; iar c�nd ai omul, teritoriul vine de la sine." (contele de Marenches) ***,,Putem avea fie democratie in aceasta tara , fie putem avea mari bogatii concentrate in mainile a putini oameni, dar nu le putem avea pe ambele'' [Louis Brandeis---membru al Curtii Supreme de Justitie a S.U.A. ]***
Fl_Orion999

15216 mesaje
Membru din: 2/06/2013
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Iulie 2013, ora 12:12

De la: Fl_Orion999, la data 2013-07-20 12:12:09
De la: SimonaKiss, la data 2013-05-20 12:56:14Intri pe sexshopintim.ro , ii alegi un cadou si il duci la usa.


pai si daca n-are usa...unde il duci....???



nu mai bine-i duci cadou o usa....???

Raporteaza abuz de limbaj
Singura religie pe care o accept si o propovaduiesc este.....RELIGIA IUBIRII , a FERICIRII si a PROSPERITATII.... --------DUMNEZEU sa binecuvanteze ROMANIA.... *** ,,Fii om, fii drept �i recunoa�te c�, pe deasupra ambi�iilor, intrigilor �i urilor, este Patria, este ve�nicia neamului, �i c� acolo trebuie s� ne �nt�lnim totdeauna, chiar dac� nu ne �n�elegem de fiecare dat�."(Ion Antonescu) *** ,,�n ziua de azi, pentru a st�p�ni c�t mai mul�i oameni, nu se mai cuceresc teritorii, ci sufletele acelor oameni. Odat� ce ai sufletul, ai omul; iar c�nd ai omul, teritoriul vine de la sine." (contele de Marenches) ***,,Putem avea fie democratie in aceasta tara , fie putem avea mari bogatii concentrate in mainile a putini oameni, dar nu le putem avea pe ambele'' [Louis Brandeis---membru al Curtii Supreme de Justitie a S.U.A. ]***
mircea80

83 mesaje
Membru din: 2/07/2009
Oras: Sibiu

Postat pe: 22 Iulie 2013, ora 07:09

Multumesc pentru gandul bun.Da, sunt bine si incep sa ma simt ca la 20 de ani (fara griji si fara bani)...vara asta o petrec in Romania iar in toamna mai dau o fuga pana in Noua Zeelanda( de data asta doar in vizita) O saptamana super tuturor.

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Iulie 2013, ora 07:29

De la: mircea80, la data 2013-07-22 07:09:37Multumesc pentru gandul bun.Da, sunt bine si incep sa ma simt ca la 20 de ani (fara griji si fara bani)...vara asta o petrec in Romania iar in toamna mai dau o fuga pana in Noua Zeelanda( de data asta doar in vizita) O saptamana super tuturor.


O fuga pana la capatul pamantului Cred ca doar cosmosul e mai departe.
O saptamana excelenta si tie si numai impliniri!

Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
Fosta membra 9am.ro

17703 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 22 Iulie 2013, ora 09:05

De la: _Ingrid, la data 2013-05-14 08:47:45
De la: Elena_Juravle_1, la data 2013-05-14 08:37:12 PT VECINI AGRESIVI puneti o planta cu tepi sau cu frunze ascutite in apropiere de usa de intrare exterior ,asta in cazul care aveti lumina naturala pe hol,,daca nu puneti in casa un tablou cu apa pe peretele care este lipit cu al vecinului sau un vas vaza de sticla cu apa pe peretele alaturat vecinului scandalagiu ,eu am avut problee destul de serioase cu vecina asa ca am pus o planta un palmier pitic la usa de intrare in ap eu am lumina naturala pe hol ,,si gata na mai facut zgomot galagie ,cu vecina de la et 3 de sub ap meu era teroare cu tigara cu zgomotul copilu urla de nu puteai sta ce mai ca nebuni,,iam vb de tigara ,,cu frumosu ma ignorat asa ca iam spus ce imi faci tu mie o sati fac eu tie daca nu intelegi cu frumosu ,,cu ea a mers alt fel cand facea galagie infernala ,,o laam in pace in schinb cand isi culca copilu ,ii faceam si eu la fel ii bateam in tavan pina o apuca draci ,,si sa potolit cu galagia ,,cu tigara la fel iam turnat o cana de apa in cap ,daca nu intelegi de vb buna nu am tinp de tribunal dar pot sa fac si asta perturbarea linisti poluare fonica irascisibila deranjezi pe toti vecini ,te potolesc eu ca eu stau deasupra ap tau o sa-ti fac viata in iad daca nu te potolesti ,vad ca sa potolit ,la uni trebuie sa le platesti cu aceeasi moneda


Unde stai?

departe de scoala

Raporteaza abuz de limbaj
Daniela
Fosta membra 9am.ro

16238 mesaje
Membru din: 20/03/2012
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 22 Iulie 2013, ora 09:13

De la: daniela_, la data 2013-07-22 09:05:24
De la: _Ingrid, la data 2013-05-14 08:47:45
De la: Elena_Juravle_1, la data 2013-05-14 08:37:12 PT VECINI AGRESIVI puneti o planta cu tepi sau cu frunze ascutite in apropiere de usa de intrare exterior ,asta in cazul care aveti lumina naturala pe hol,,daca nu puneti in casa un tablou cu apa pe peretele care este lipit cu al vecinului sau un vas vaza de sticla cu apa pe peretele alaturat vecinului scandalagiu ,eu am avut problee destul de serioase cu vecina asa ca am pus o planta un palmier pitic la usa de intrare in ap eu am lumina naturala pe hol ,,si gata na mai facut zgomot galagie ,cu vecina de la et 3 de sub ap meu era teroare cu tigara cu zgomotul copilu urla de nu puteai sta ce mai ca nebuni,,iam vb de tigara ,,cu frumosu ma ignorat asa ca iam spus ce imi faci tu mie o sati fac eu tie daca nu intelegi cu frumosu ,,cu ea a mers alt fel cand facea galagie infernala ,,o laam in pace in schinb cand isi culca copilu ,ii faceam si eu la fel ii bateam in tavan pina o apuca draci ,,si sa potolit cu galagia ,,cu tigara la fel iam turnat o cana de apa in cap ,daca nu intelegi de vb buna nu am tinp de tribunal dar pot sa fac si asta perturbarea linisti poluare fonica irascisibila deranjezi pe toti vecini ,te potolesc eu ca eu stau deasupra ap tau o sa-ti fac viata in iad daca nu te potolesti ,vad ca sa potolit ,la uni trebuie sa le platesti cu aceeasi moneda


Unde stai?

departe de scoala



Raporteaza abuz de limbaj
,,E-un curcubeu deasupra lumii sufletului meu"
Pagini: << 9 10 11 12 13 14 15 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Vecini agresivi
Mergi la: