back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Vecini agresivi

 


 
Pagini: << 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >> Sari la pagina:
 
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 13 Decembrie 2011, ora 19:23

Si eu eram in pericol de a-mi da foc la casa. Imi biziiau sigurantele, si imi eral ene sa ma u
Contactele sudate.... Le-am strins mai bine, si astept bunavointa sa inlocuiesc panoulm cu unul nou, Deci sint...nebun.


Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
Tramp

9944 mesaje
Membru din: 16/08/2010
Postat pe: 14 Decembrie 2011, ora 14:33

De la: nastasemihail, la data 2011-12-13 19:23:51Si eu eram in pericol de a-mi da foc la casa. Imi biziiau sigurantele, si imi eral ene sa ma u
Contactele sudate.... Le-am strins mai bine, si astept bunavointa sa inlocuiesc panoulm cu unul nou, Deci sint...nebun.

Recunosti ,ca ai cazut in cap cand erai mic.....cam de multe ori!

Raporteaza abuz de limbaj
9am121159

2234 mesaje
Membru din: 21/08/2009
Oras: Craiova

Postat pe: 14 Decembrie 2011, ora 14:34

Si eu eram in pericol de a-mi da foc la casa. Imi biziiau sigurantele, si imi eral ene sa ma u
Contactele sudate.... Le-am strins mai bine, si astept bunavointa sa inlocuiesc panoulm cu unul nou, Deci sint...nebun.
------------
Nu domnule Nastase,acesta a fost un accident.

Raporteaza abuz de limbaj
9am121159

2234 mesaje
Membru din: 21/08/2009
Oras: Craiova

Postat pe: 14 Decembrie 2011, ora 14:35

P.S...la omul acela garsoniera a ars complect.

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Decembrie 2011, ora 05:40

Stiti care e solutia problemelor noastre? Tinutul in frig al oamenilor. Toata lumea tace si se cearta pe afara.
Daca vrei sa scoti oamenii din casa, opreste-le caldura.
sa nu asteptati mila de la mine, in acest domeniu.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
inmandi

58 mesaje
Membru din: 11/01/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 17 Decembrie 2011, ora 11:56

tara arde si baba se piaptana ..halal divgatie

Raporteaza abuz de limbaj
9am121159

2234 mesaje
Membru din: 21/08/2009
Oras: Craiova

Postat pe: 17 Decembrie 2011, ora 14:15

Stiti care e solutia problemelor noastre? Tinutul in frig al oamenilor. Toata lumea tace si se cearta pe afara.
Daca vrei sa scoti oamenii din casa, opreste-le caldura.
sa nu asteptati mila de la mine, in acest domeniu.
---------------
Aveti dreptate,si daca nu vrei sa stai in frig,ne mai toarna si substante toice f periculoase pe la usi,geamuri,tevile care leaga caloriferele,chiuvetele de apa,de te face sa dai drumul la geamuri si la usi sa scoti substantele si scoti si putina caldura care mai este in casa,sau intra in casa si pune substante peste tot.Daca spui este ca si cu textele Biblice,spun ca esti nebun,dar eu zic ca mai nebuni sant cei ce chinuiesc oamenii pe nedrept.Traim zile grele iubirea de aproapele a disparut,dar majoritatea spun ca ei cred.....in cine oare ca dupa fapte nu se vede.

Raporteaza abuz de limbaj
cel_de_linga_tine

77 mesaje
Membru din: 25/12/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 25 Decembrie 2011, ora 13:32

probleme cu vecinii? Simplu sunati la 112 si se rezolva. Cand te arde cu o amenda de 500 de roni la buzunar sa vezi cum t ecumintesti instantaneu!

Raporteaza abuz de limbaj
Complicat sa dai dovada de inteligenta la comanda.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 25 Decembrie 2011, ora 14:11

Adica se cuminteste cel care da telefon? Cel deranjat?

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 25 Decembrie 2011, ora 14:12

Sa veti vecini mielusei si iepurasi.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 25 Decembrie 2011, ora 22:35

De la: Tramp, la data 2011-12-14 14:33:05
De la: nastasemihail, la data 2011-12-13 19:23:51Si eu eram in pericol de a-mi da foc la casa. Imi biziiau sigurantele, si imi eral ene sa ma u
Contactele sudate.... Le-am strins mai bine, si astept bunavointa sa inlocuiesc panoulm cu unul nou, Deci sint...nebun.

Recunosti ,ca ai cazut in cap cand erai mic.....cam de multe ori!

Nu cred ca de mai multe ori decit tine.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
9am121159

2234 mesaje
Membru din: 21/08/2009
Oras: Craiova

Postat pe: 26 Decembrie 2011, ora 15:32

probleme cu vecinii? Simplu sunati la 112 si se rezolva. Cand te arde cu o amenda de 500 de roni la buzunar sa vezi cum t ecumintesti instantaneu!
----------
Am dat telefon la 112....si nimic.Iti da niste numere de telefoane la care sa suni,si cei de la capatul firului,protejeaza pe vecini infractori si totul se intoarce impotriva ta desi ai dreptete,nu te ajuta nimeni caci se invartesc in cerc si tu esti la mijloc.

Raporteaza abuz de limbaj
cel_de_linga_tine

77 mesaje
Membru din: 25/12/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 26 Decembrie 2011, ora 18:01

am avut probleme cu vecinii am sunayt la 112 si cei care faceau galagie au fost amendati.

Raporteaza abuz de limbaj
Complicat sa dai dovada de inteligenta la comanda.
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 27 Decembrie 2011, ora 04:23

Cei care fac galagie sint amendati. Asa ca pastrati linistea la telefon.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
9am121159

2234 mesaje
Membru din: 21/08/2009
Oras: Craiova

Postat pe: 27 Decembrie 2011, ora 15:18

am avut probleme cu vecinii am sunayt la 112 si cei care faceau galagie au fost amendati.
---------------
E posibil ca in orasul dumneavoastra sa fie mai multa ordine.La mine este aparat infractorul si nu pentru galagie ci pentru lucrurii muuult mai grave.Le spui si scris si verbal si se invartesc in cerc,facandu-se ca nu te cred desi toti stiu care este adevarul.Eu sant din Craiova, oras care este aratat frecvent la TV. pentru muuulte nereguli.Aproate de blocul meu a iesit un baiat la plimbare,ca zice la tv.sa faci miscare cel putin 30'.Cum a iesit a fost injunghiat de 2 insi,fara sa se cunoasca sau sa se certe.Baiatul a murit.Poate ati auzit de un pensionar care trecea cu nepotica pe trecere de pietoni.Un sofer s'a dat jos din masina l'a batut si a murit,pentru ca nu mers mai repede pe trecere de pietoni.Fara sa se cunoasca si fara sa se certe......si altele,grele.Dar....Sarbatori fericite !!!!

Raporteaza abuz de limbaj
ion00

367 mesaje
Membru din: 23/03/2009
Postat pe: 10 Ianuarie 2012, ora 09:38

De la: 9am121159, la data 2011-12-27 15:18:06am avut probleme cu vecinii am sunayt la 112 si cei care faceau galagie au fost amendati.
---------------
E posibil ca in orasul dumneavoastra sa fie mai multa ordine.La mine este aparat infractorul si nu pentru galagie ci pentru lucrurii muuult mai grave.Le spui si scris si verbal si se invartesc in cerc,facandu-se ca nu te cred desi toti stiu care este adevarul.Eu sant din Craiova, oras care este aratat frecvent la TV. pentru muuulte nereguli.Aproate de blocul meu a iesit un baiat la plimbare,ca zice la tv.sa faci miscare cel putin 30'.Cum a iesit a fost injunghiat de 2 insi,fara sa se cunoasca sau sa se certe.Baiatul a murit.Poate ati auzit de un pensionar care trecea cu nepotica pe trecere de pietoni.Un sofer s'a dat jos din masina l'a batut si a murit,pentru ca nu mers mai repede pe trecere de pietoni.Fara sa se cunoasca si fara sa se certe......si altele,grele.Dar....Sarbatori fericite !!!!


Cred ca intr-un sistem,intr-o societate de oameni, lucrurile merg mai bine sau mai rau in functie de :
- Credinta sau necredinta oamenilor in Dumnezeu.
-Educatia selor 7 ANI DE-A ACASA a locuitorilor, sau Nu.

"Neprihãnirea înalþã pe un popor, dar pãcatul este ruºinea popoarelor" (Extras din Biblie)
Noi romanii putem sa ne inaltam prin Hristos. De ce nu?
www.youtube.com/watch?v=lJA_neqOnj0







ileana2010

13 mesaje
Membru din: 7/04/2011
Postat pe: 11 Ianuarie 2012, ora 10:51

Hmmm, mama s-a dus cu o toporisca la usa vecinului si i-a zis ca daca nu da muzica mai incet (era ora 12 noaptea) pur si simplu ii face usa lemne pentru foc :))))
Pana si tata s-a speriat!

Raporteaza abuz de limbaj
ion00

367 mesaje
Membru din: 23/03/2009
Postat pe: 11 Ianuarie 2012, ora 18:03

De la: ileana2010, la data 2012-01-11 10:51:49Hmmm, mama s-a dus cu o toporisca la usa vecinului si i-a zis ca daca nu da muzica mai incet (era ora 12 noaptea) pur si simplu ii face usa lemne pentru foc :))))
Pana si tata s-a speriat!


Este stiut faptul ca: Familia este celula de baza a unei societati. Apoi familia impreuna cu vecinii pot forma:Un sat,o comuna,un oras,un judet,o tara.. Fiecare om insa isi sustine crezul,dreptatea pe care o percepe...O intrebare s-ar putea pune: Se tine cont de sfaturile,indemnurile,poruncile lui Dumnezeu (scrise in Biblie) ca astfel totul sa fie in ordine,normal acolo unde locuim?

Doamna "121158" pe data de 13 decembrie la ora 14,09 pune o intrebare pe acest topic la acest subiect buna dupa parerea mea cind spune:
"Sant si vecini agresivi....dar v-ati intrebat cine-i pune sa fie agresivi? Nu da in caine pana nu-i cunosti stapanul".

Cred ca noi oamenii avem mare nevoie de Dumnezeu si astfel am scapa de multe din necazurile noastre cotidiene.
www.christiantube.net/video/563-simina-avem-nevoie-de-dumnezeu



dianet33

21 mesaje
Membru din: 14/12/2009
Postat pe: 16 Ianuarie 2012, ora 16:57

poi.....dac-i maestra la ignor.....ia ghici!

Raporteaza abuz de limbaj
Nu am prejudecati. Ii urasc pe toti la fel.
cosminradulescu2006

7 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: Sinaia

Postat pe: 22 Ianuarie 2012, ora 14:45

Dai idei murdare ,care-mi sunt cunoscute;dar daca eu bag bani in scari comune ale curtii,daca eu am schimbat acoperisul casei,investind 5000euro,iar el spune ca nu vrea sa dea nici un ban ce-ai face in locul meu?dar ,pe langa astea mai sunt si cheltuieli de judecata in valoare de 1000euro unde el abia da inapoi cate 500RON pe luna tu ce-ai face?mai ai timp de umblat cu fofarlica?Nu-ti vine sa te duci pe ,,varianta,, si sa-i iei si pe vecini si pe cei ce-au facut legile?dar totusi solutia ar fi sa parasim aceasta tara in care la putere sunt doar Nesimtitii,Hotii,Coruptii! O zi buna!

Raporteaza abuz de limbaj
9am121159

2234 mesaje
Membru din: 21/08/2009
Oras: Craiova

Postat pe: 23 Ianuarie 2012, ora 18:35

Dai idei murdare ,care-mi sunt cunoscute;dar daca eu bag bani in scari comune ale curtii,daca eu am schimbat acoperisul casei,investind 5000euro,iar el spune ca nu vrea sa dea nici un ban ce-ai face in locul meu?dar ,pe langa astea mai sunt si cheltuieli de judecata in valoare de 1000euro unde el abia da inapoi cate 500RON pe luna tu ce-ai face?mai ai timp de umblat cu fofarlica?Nu-ti vine sa te duci pe ,,varianta,, si sa-i iei si pe vecini si pe cei ce-au facut legile?dar totusi solutia ar fi sa parasim aceasta tara in care la putere sunt doar Nesimtitii,Hotii,Coruptii! O zi buna!
------------
Ai dreptate,dar cine ti-o da? Vecini cei rai sant aparati de ei.Multa pace de la Dumnezeu ca numai El te apara.

Raporteaza abuz de limbaj
Nathalie

10 mesaje
Membru din: 27/01/2012
Postat pe: 27 Ianuarie 2012, ora 11:35

La cate idei bune am citit aici, regret doar ca n-am si un vecin pe care sa le aplic.

Raporteaza abuz de limbaj
ioanapana2307

62 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 29 Ianuarie 2012, ora 01:08

De la: inmandi, la data 2011-12-17 11:56:45tara arde si baba se piaptana ..halal divgatie
As vrea sa stiu daca abordati serios acest subiect .Am impresia ca va distrati .... nu mi se pare ca dati solutii , sfaturi , etc ci ca sunteti pusi pe glume .... eu chiar am nevoie sa stiu ce pot face cu o familie de vecini agresivi care nu suporta nici apa la baie , care ar vrea sa te dirijeze in propria casa , sunt .... nu am cuvinte .Eu am nevoie sa rezolv problema ca saturindu ma de ignorare la 10 sau 12 ani ma satur de injrii si chem 112 . Am rezistat din 1991 pina 2000 cind a venit si mi a dat cu pumnul in usa de am si acum imprimata furia lui in lemnul usii .Din 2000 iar l am ignorat , dar actual avind o forma LNH si dupa un accident care de 2 ani imi da de furca mergind fff greu mi a fost imposibil sa l mai suport mai ales ca ma ameninta ca nu stiu ce mi face ca ma bate ,ca ma distruge , ca uite una ca uite asa ca i dus ca sunt schioapa , ca multe ... nu l am putut sa l mai tolerez si am chemat 112 .a plecat de acasa ca o incasa asa un picut de amenda .M i am propus sa ii dau cu spray de gindaci daca imi face rau pe scarile blocului [promisiunea lui ca ma nenoroceste ] Oricum merg lsa depun plingerea ! ASTEPT SFATURI DAR NU DIN CELE IN BATAIE DE JOC ! multumire anticipata !

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 31 Ianuarie 2012, ora 15:22

De la: ioanapana2307, la data 2012-01-29 01:08:25
De la: inmandi, la data 2011-12-17 11:56:45tara arde si baba se piaptana ..halal divgatie
As vrea sa stiu daca abordati serios acest subiect .Am impresia ca va distrati .... nu mi se pare ca dati solutii , sfaturi , etc ci ca sunteti pusi pe glume .... eu chiar am nevoie sa stiu ce pot face cu o familie de vecini agresivi care nu suporta nici apa la baie , care ar vrea sa te dirijeze in propria casa , sunt .... nu am cuvinte .Eu am nevoie sa rezolv problema ca saturindu ma de ignorare la 10 sau 12 ani ma satur de injrii si chem 112 . Am rezistat din 1991 pina 2000 cind a venit si mi a dat cu pumnul in usa de am si acum imprimata furia lui in lemnul usii .Din 2000 iar l am ignorat , dar actual avind o forma LNH si dupa un accident care de 2 ani imi da de furca mergind fff greu mi a fost imposibil sa l mai suport mai ales ca ma ameninta ca nu stiu ce mi face ca ma bate ,ca ma distruge , ca uite una ca uite asa ca i dus ca sunt schioapa , ca multe ... nu l am putut sa l mai tolerez si am chemat 112 .a plecat de acasa ca o incasa asa un picut de amenda .M i am propus sa ii dau cu spray de gindaci daca imi face rau pe scarile blocului [promisiunea lui ca ma nenoroceste ] Oricum merg lsa depun plingerea ! ASTEPT SFATURI DAR NU DIN CELE IN BATAIE DE JOC ! multumire anticipata !

Fiindca ai probleme mari, el te incaleca. Este genul de om ce chiar incaleca oamenii. Te vede ca ai probleme f mari, si ....asta e.
Cind te deramjeaza si apa de la vecini, el este....psiho.
Trebuie astimparat cu o consiliere de specialitate. Fara gluma. Nu stiu de unde. Tu trebuie sa ii contactezi. Sint oameni ce isi dau seama de unde provin problemele. Eu spun....grosier.
Psihologii, dar care pot si actiona.

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
ioanapana2307

62 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 2 Februarie 2012, ora 01:02

De la: nastasemihail, la data 2012-01-31 15:22:41
De la: ioanapana2307, la data 2012-01-29 01:08:25
De la: inmandi, la data 2011-12-17 11:56:45tara arde si baba se piaptana ..halal divgatie
As vrea sa stiu daca abordati serios acest subiect .Am impresia ca va distrati .... nu mi se pare ca dati solutii , sfaturi , etc ci ca sunteti pusi pe glume .... eu chiar am nevoie sa stiu ce pot face cu o familie de vecini agresivi care nu suporta nici apa la baie , care ar vrea sa te dirijeze in propria casa , sunt .... nu am cuvinte .Eu am nevoie sa rezolv problema ca saturindu ma de ignorare la 10 sau 12 ani ma satur de injrii si chem 112 . Am rezistat din 1991 pina 2000 cind a venit si mi a dat cu pumnul in usa de am si acum imprimata furia lui in lemnul usii .Din 2000 iar l am ignorat , dar actual avind o forma LNH si dupa un accident care de 2 ani imi da de furca mergind fff greu mi a fost imposibil sa l mai suport mai ales ca ma ameninta ca nu stiu ce mi face ca ma bate ,ca ma distruge , ca uite una ca uite asa ca i dus ca sunt schioapa , ca multe ... nu l am putut sa l mai tolerez si am chemat 112 .a plecat de acasa ca o incasa asa un picut de amenda .M i am propus sa ii dau cu spray de gindaci daca imi face rau pe scarile blocului [promisiunea lui ca ma nenoroceste ] Oricum merg lsa depun plingerea ! ASTEPT SFATURI DAR NU DIN CELE IN BATAIE DE JOC ! multumire anticipata !

Fiindca ai probleme mari, el te incaleca. Este genul de om ce chiar incaleca oamenii. Te vede ca ai probleme f mari, si ....asta e.
Cind te deramjeaza si apa de la vecini, el este....psiho. multumesc ! Am 2 psihologi in casa si ma sfatuiesc sa il ignor in continuare .Voi tine seama de ceea ce mi ati scris . Sunt chemata la politie cu istoricul faptelor lor si martori dar nu stiu ce pot face , tot consilierea psihologica este ok !
Trebuie astimparat cu o consiliere de specialitate. Fara gluma. Nu stiu de unde. Tu trebuie sa ii contactezi. Sint oameni ce isi dau seama de unde provin problemele. Eu spun....grosier.
Psihologii, dar care pot si actiona.

Raporteaza abuz de limbaj
ioanapana2307

62 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 2 Februarie 2012, ora 01:15

Nu stiu cum de am sters ceea ce postasem citundu va . Reiau , multumindu va si sa vad ce pot face ca sunt invitata la politie .Am uitat sa va spun ca s a batut cu politisti de la rutier in intersectie fiind televizata faza ... exemple ar continua dar .. nu vreau sa imi otravesc mintea cu el si sotia lui ce se crede ,, mama omida ,, ... eu lupt si fiind cu multa credinta in Dumnezeu sper sa se potoleasca ca de nu sa incerce sa dea ca ii va zbura toata durea si furia mea cind o sa fiu in legitima aparare ! I pregatesc surpriza ca voi fi insotita dar de nu va fi mereu imi iau masuri . Ma gindesc , inving eu LNH , sunt de 2 ani si ceva in recuperare [7 luni in pat coborita cu targa si isu , 5 luni si ceva in cardru intrun picior , apoi 7 cu cadru , apoi cu bastonul ... da bastonul va fi prima arma de aparare , alaturi de spray paralizant , sf .agheazma sau sa cer relatii ideii politistilor si preotului ! multumesc , astept sfaturi !

Raporteaza abuz de limbaj
Rosalie

225 mesaje
Membru din: 9/07/2009
Postat pe: 3 Februarie 2012, ora 20:06

De la: nastasemihail, la data 2011-07-05 07:37:12
De la: Rosalie, la data 2011-05-31 14:16:53Eu am avut parte de tot felul de vecini, pt ca am stat prin mai multe zone din Bucuresti.
Aici unde stau acum, cel de deasupra cred ca-si face o serie de tuneluri in casa.
De 3 saptaanii da gauri....
Nu cred ca suporta nici un apartament atatea gauri , adica pentru ce sa faci atatea?
Cel de la ultima adresa de langa ap meu, la scara urmatoare... tin minte ca l-a omagiat pe Michel jackson 2 luni in fiecare seara la maxim.
Tin minte ca intr-o seara tot blocul ( de 10 etaje) de pe scara mea batea in calorifere , ( eu stateam la parter) Problema era intradevar la parter... PE SCARA URMATOARE .

Si multe altele...
Acum mi-am luat in sfarsit si eu apartament, sper ca acolo sa am parte de peripetii Ramai cu amintiri misto si amuzante , chiar daca uneori iti vine sa-ti iei campii si sanavalesti ca un ninja peste individ


Si cum o mai duci cu.....nervii


Hello, long time no... answer

Noul apartament, liniste deplina.
Nu au astia treaba cu gauri si muzica...acum..
Intre timp dupa ce m-am mutat , mare scandal ce am avut cu cretinii de desupra care si-au ales cateva nopti pe la 3 dimineata sa se certe ca chiorii.

Le-a transmis admisnitratorul ca atunci cand mai simt nevoia sa se exprime asa, sa se duca pe camp pana se linistesc...

in rest e ok :) .

Mai o muzica cand si cand.. dar nimic grav.

Bine ca nici nu prea am stat pe acasa sa ma lovesc mereu de astea.



Raporteaza abuz de limbaj
danatur

2 mesaje
Membru din: 6/02/2012
Postat pe: 11 Februarie 2012, ora 14:25

E sunt disperata. In fiecare weekend la noi e debandada. Vecinul de deasupra isi face de cap rau de tot si am incercat cam toate variantele sa-l linistesc si degeaba. Cand ti-e lumea mai draga si dormi si tu mai bine incep muzica, sariturile, tipetele. E cumplit.

Raporteaza abuz de limbaj
nastasemihail

47672 mesaje
Membru din: 3/11/2008
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 11 Februarie 2012, ora 17:33

-Vecine pot sa dansez si eu la tine in casa?
-Dar ce ai patit?
-Uite-asa sint eu masochist, vreau sa imi tropai in propriul tavan......

Raporteaza abuz de limbaj
Cei ce le interzic altora accesul la anumite aspecte ale vietii.....sint satui de acel aspect.
sanda_dan_ion

4 mesaje
Membru din: 16/08/2011
Postat pe: 12 Februarie 2012, ora 13:55

exceeleeeend, domnul cel blajin/bonom!

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: << 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Vecini agresivi
Mergi la: