back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Citroen c-crosser o mare teapa in romania

 


 
 
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 25 Martie 2009, ora 14:28

CITROEN C-CROSSER MARE TEAPA IN ROMANIA ...SI IN GENERAL CITROEN O MARE TEAPA IN ROMANIA
am un c-crosser din septembrie 2008. la 12.000 km s a topit ambreiajul. citroen romania refuza sa recunoasca defectul de fabricatie si cere 56 mil. reparatii. in romania citroen a pierdut nenumarate procese legate de ambreiaj, dar ei persista in a nega problema ambreiajului la masinile lor. consider ca sunt furat de citroen si trb sa stie toata lumea care are de gand sa se orienteze catre aceasta firma tepara ce ii poate astepta. si nu e prima problema la citroen. sunt recidivist si eu de abia acum am inteles ca CITROEN E O MARE TEAPA IN ROMANIA. MARE ATENTIE LA CITROEN. INTREBATI INAINTE SA PIERDETI BANII. si faza cu LOOK valabila in situatii grele de zapada, noroi, nisip. nu o vor recunoaste in veci cei de la citroen romania. o considara FOLOSIRE DEFECTUOASA. MARE ATENTIEc-crosser este recunoscut in garantie ( dar nu puneti baze prea mari in asta ) doar pe asfalt si nu in aglomeratie, bara la bara. DISTRUGE AMBREIAJUL
DE 30 ZILE TOT ASTEPT SA VINA PIESELE PENTRU C-CROSSER, DAR NU MAI APAR. IN TOT ACEST TIMP PLATESC LA CITROEN UN C4 CU 120 RONI/ZI PE CARE L AM PRIMIT IN PRIMA FAZA DE LA ATS, IAR DUPA VERDICTUL CELOR DE LA CITROEN ROMANIA ( CA FOLOSIRE DEFECTUOASA ) MI AU CERUT 120 RONI/ZI.

Raporteaza abuz de limbaj
Claw

4 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 27 Martie 2009, ora 20:39

Intradevar nu esti singurul care se plange de citroen, a mai fost deschis un topic despre un c3 cu probleme destul de urate. Nu stiu daca asta te incalzeste cu ceva, dar ar trebui sa dea la mai multi de gandit, sa nu se mai orienteze numai dupa design si dupa faptul ca poti lua o masina super accesorizata la bani mai putini decat una cu un nume mai sonor...

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1715 mesaje
Membru din: 8/02/2011
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 9 Februarie 2011, ora 11:41

2x2=4

Raporteaza abuz de limbaj
Decat batran si sarac mai bine tanar si bogat!
| Varianta pentru tiparire a topicului citroen c-crosser o mare teapa in romania
Mergi la: