back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Viata nu începe azi si nici nu se termina mâine !…

 


 
 
dan_botoman

17 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 18 Februarie 2010, ora 00:13

De fapt nici nu știm momentul exact când începe, fiindcă suntem intr-o căutare nebuna a vieții perfecte. Nicicum nu reușim sa dam de ea, deoarece mereu ne apare in cale cate un obstacol. Ba dai de un necaz, ba ești dezamăgit !….
In fond, trebuie sa acceptam ca aceste obstacole sunt insasi viata ! …
Viata e frumoasa, chiar si atunci când ne întâmpina greutatea la fiecare pas, prietenii sunt întotdeauna gata sa ne ajute sa facem un pas mai mare si sa ne simțim bine, sa ne facă sa zâmbim Prăbușirea ne poate lua oricând prin surprindere !…
tu cum vezi viata?

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1972 mesaje
Membru din: 4/12/2007
Postat pe: 18 Februarie 2010, ora 00:19

De la: danbotoman, la data 2010-02-18 00:13:36De fapt nici nu știm momentul exact când începe, fiindcă suntem intr-o căutare nebuna a vieții perfecte. Nicicum nu reușim sa dam de ea, deoarece mereu ne apare in cale cate un obstacol. Ba dai de un necaz, ba ești dezamăgit !….
In fond, trebuie sa acceptam ca aceste obstacole sunt insasi viata ! …
Viata e frumoasa, chiar si atunci când ne întâmpina greutatea la fiecare pas, prietenii sunt întotdeauna gata sa ne ajute sa facem un pas mai mare si sa ne simțim bine, sa ne facă sa zâmbim Prăbușirea ne poate lua oricând prin surprindere !…
tu cum vezi viata?


Cand dai de "greu" viata nu poate fi frumoasa, dar ea merita traita si suntem DATORI sa ne-o facem mai buna

Raporteaza abuz de limbaj
"Niciodată nu putem judeca viața celorlați, pentru că fiecare își cunoaște propria durere și renunțare. Una este să crezi că ești pe drumul cel bun și alta e să crezi că drumul tău e unic"
areku

7604 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 Februarie 2010, ora 00:31

De la: deepsky, la data 2010-02-18 00:19:28
De la: danbotoman, la data 2010-02-18 00:13:36De fapt nici nu știm momentul exact când începe, fiindcă suntem intr-o căutare nebuna a vieții perfecte. Nicicum nu reușim sa dam de ea, deoarece mereu ne apare in cale cate un obstacol. Ba dai de un necaz, ba ești dezamăgit !….
In fond, trebuie sa acceptam ca aceste obstacole sunt insasi viata ! …
Viata e frumoasa, chiar si atunci când ne întâmpina greutatea la fiecare pas, prietenii sunt întotdeauna gata sa ne ajute sa facem un pas mai mare si sa ne simțim bine, sa ne facă sa zâmbim Prăbușirea ne poate lua oricând prin surprindere !…
tu cum vezi viata?


Cand dai de "greu" viata nu poate fi frumoasa, dar ea merita traita si suntem DATORI sa ne-o facem mai buna

eu vreau atat sa comentez..citatul..cu...
de fapt nici nu stim momentul exact...etc...

poi....cel mai bine..si cel mai mult...noi ne traim viata in copilarie...nu?...atunci suntem inocenti...nestiutori...energici...si mereu veseli.....
tu nu crezi asta?

Raporteaza abuz de limbaj
live your life so u have nothing to regret
Fosta membra 9am.ro

20 mesaje
Membru din: 9/02/2010
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 18 Februarie 2010, ora 01:06

Masajul erotic este o dezmierdare,o atingere pe care hotarasti sa o daruiesti,sau sa o primesti dupa dispozitia ta sufleteasca.Fii deschis fata de ambele posibilitati,amandoua vindeca,amandoua nutresc si amadoua excita!


CU O EXPERIENTA DE PESTE 10 ANI,LANTUL DE SALOANE'' ROYAL ORCHID'',OFERA O EXPERIENTA SENZUALA A MASAJULUI EROTIC DIN TRADITIA TANTRICA!
RELATII LA NUMERELE DE TELEFON.
0788778660 si 0788884900 sau 0742371651
www.orient.ro
www.erotic-massage.ro
www.oriental-massage.ro



Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1972 mesaje
Membru din: 4/12/2007
Postat pe: 18 Februarie 2010, ora 03:49

De la: areku, la data 2010-02-18 00:31:42
De la: deepsky, la data 2010-02-18 00:19:28
De la: danbotoman, la data 2010-02-18 00:13:36De fapt nici nu știm momentul exact când începe, fiindcă suntem intr-o căutare nebuna a vieții perfecte. Nicicum nu reușim sa dam de ea, deoarece mereu ne apare in cale cate un obstacol. Ba dai de un necaz, ba ești dezamăgit !….
In fond, trebuie sa acceptam ca aceste obstacole sunt insasi viata ! …
Viata e frumoasa, chiar si atunci când ne întâmpina greutatea la fiecare pas, prietenii sunt întotdeauna gata sa ne ajute sa facem un pas mai mare si sa ne simțim bine, sa ne facă sa zâmbim Prăbușirea ne poate lua oricând prin surprindere !…
tu cum vezi viata?


Cand dai de "greu" viata nu poate fi frumoasa, dar ea merita traita si suntem DATORI sa ne-o facem mai buna

eu vreau atat sa comentez..citatul..cu...
de fapt nici nu stim momentul exact...etc...

poi....cel mai bine..si cel mai mult...noi ne traim viata in copilarie...nu?...atunci suntem inocenti...nestiutori...energici...si mereu veseli.....
tu nu crezi asta?


ce pot sa spun... am avut o copilarie frumoasa si asta se datoreaza prezentei unor suflete care nu m-au lasat sa vad partea grea a vietii pana intr-o zi...
cu fiecare sufletel drag pe care nu-l mai "vezi" decat in vis... devenim mai "seci"... cu toate acestea, ajungand "maturi" o parte dintre noi isi v-a gasi linistea... cealalta parte o v-a cauta pana... o v-a gasi
cu siguranta DA... speranta moare ultima

ne traim viata atunci cand suntem impacati cu noi insine, cand iubim si suntem iubiti...
so...

Raporteaza abuz de limbaj
"Niciodată nu putem judeca viața celorlați, pentru că fiecare își cunoaște propria durere și renunțare. Una este să crezi că ești pe drumul cel bun și alta e să crezi că drumul tău e unic"
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 20 Februarie 2010, ora 17:44

in weekend, de obicei o vad cam...in ceata

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
d_stefan20

2246 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 27 Februarie 2010, ora 11:47

De la: SAKURA10ani, la data 2010-02-18 01:06:33Masajul erotic este o dezmierdare,o atingere pe care hotarasti sa o daruiesti,sau sa o primesti dupa dispozitia ta sufleteasca.Fii deschis fata de ambele posibilitati,amandoua vindeca,amandoua nutresc si amadoua excita!


CU O EXPERIENTA DE PESTE 10 ANI,LANTUL DE SALOANE'' ROYAL ORCHID'',OFERA O EXPERIENTA SENZUALA A MASAJULUI EROTIC DIN TRADITIA TANTRICA!
RELATII LA NUMERELE DE TELEFON.
0788778660 si 0788884900 sau 0742371651
www.orient.ro
www.erotic-massage.ro
www.oriental-massage.ro




ce legatura ai tu cu topicul asta,nu stiu...sau vrei sa spui ca viata nu e viata pana nu ai primit un masaj erotic la salonul tau?

Raporteaza abuz de limbaj
luminutza

428 mesaje
Membru din: 26/03/2008
Postat pe: 27 Februarie 2010, ora 16:35

De la: SAKURA10ani, la data 2010-02-18 01:06:33Masajul erotic este o dezmierdare,o atingere pe care hotarasti sa o daruiesti,sau sa o primesti dupa dispozitia ta sufleteasca.Fii deschis fata de ambele posibilitati,amandoua vindeca,amandoua nutresc si amadoua excita!


CU O EXPERIENTA DE PESTE 10 ANI,LANTUL DE SALOANE'' ROYAL ORCHID'',OFERA O EXPERIENTA SENZUALA A MASAJULUI EROTIC DIN TRADITIA TANTRICA!
RELATII LA NUMERELE DE TELEFON.
0788778660 si 0788884900 sau 0742371651
www.orient.ro
www.erotic-massage.ro
www.oriental-massage.ro






ne-a zapacit reclama asta!! chiar crezi ca e in regula?!

Raporteaza abuz de limbaj
Ganduri bune la dusmani!
luminutza

428 mesaje
Membru din: 26/03/2008
Postat pe: 27 Februarie 2010, ora 16:40

eu una am uitat cand a fost ultima oara frumoasa viata mea!!
nenorocirea e ca facand slalom printre probleme, in cautare de solutii, trec prea repede pe linga oaze?
uneori mai gasesc puterea sa ma dezmeticesc si sa-mi spun ca am ceva si pt sufletul meu....
ai dreptate tu, focalizati pe ce e rau/greu, pierdem din vedere sursele de multumire si fericire!

Raporteaza abuz de limbaj
Ganduri bune la dusmani!
dan_botoman

17 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 1 Martie 2010, ora 10:40

De la: luminutza, la data 2010-02-27 16:40:00eu una am uitat cand a fost ultima oara frumoasa viata mea!!
nenorocirea e ca facand slalom printre probleme, in cautare de solutii, trec prea repede pe linga oaze?
uneori mai gasesc puterea sa ma dezmeticesc si sa-mi spun ca am ceva si pt sufletul meu....
ai dreptate tu, focalizati pe ce e rau/greu, pierdem din vedere sursele de multumire si fericire!

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

7296 mesaje
Membru din: 30/11/2009
Postat pe: 1 Martie 2010, ora 10:50

De la: luminutza, la data 2010-02-27 16:40:00eu una am uitat cand a fost ultima oara frumoasa viata mea!!
nenorocirea e ca facand slalom printre probleme, in cautare de solutii, trec prea repede pe linga oaze?
uneori mai gasesc puterea sa ma dezmeticesc si sa-mi spun ca am ceva si pt sufletul meu....
ai dreptate tu, focalizati pe ce e rau/greu, pierdem din vedere sursele de multumire si fericire!
vino-ncoace sa te iau in brate!

Raporteaza abuz de limbaj
luminutza

428 mesaje
Membru din: 26/03/2008
Postat pe: 1 Martie 2010, ora 13:46

muiltumesc voua!!



Raporteaza abuz de limbaj
Ganduri bune la dusmani!
loryk987

116 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: ALTA LOCALITATE

Postat pe: 1 Martie 2010, ora 22:22

ce va mai place sa va plangeti cum aveti o mik problema gata incepeti sa plangeti.inainte sa fiti asa fitzosi ganditiva la cei care cu adevarat duc o viatza grea (cei de prin africa care nici nu au ce manca ) si o sa vedeti ce viatza pervecta aveti.Poate prea perfecta plangaciosilor

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra 9am.ro

1972 mesaje
Membru din: 4/12/2007
Postat pe: 2 Martie 2010, ora 20:38

De la: loryk987, la data 2010-03-01 22:22:54ce va mai place sa va plangeti cum aveti o mik problema gata incepeti sa plangeti.inainte sa fiti asa fitzosi ganditiva la cei care cu adevarat duc o viatza grea (cei de prin africa care nici nu au ce manca ) si o sa vedeti ce viatza pervecta aveti.Poate prea perfecta plangaciosilor


care "africa care" sa te citez

Raporteaza abuz de limbaj
"Niciodată nu putem judeca viața celorlați, pentru că fiecare își cunoaște propria durere și renunțare. Una este să crezi că ești pe drumul cel bun și alta e să crezi că drumul tău e unic"
d_stefan20

2246 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 3 Martie 2010, ora 12:24

De la: deepsky, la data 2010-03-02 20:38:01
De la: loryk987, la data 2010-03-01 22:22:54ce va mai place sa va plangeti cum aveti o mik problema gata incepeti sa plangeti.inainte sa fiti asa fitzosi ganditiva la cei care cu adevarat duc o viatza grea (cei de prin africa care nici nu au ce manca ) si o sa vedeti ce viatza pervecta aveti.Poate prea perfecta plangaciosilor


care "africa care" sa te citez


pai de unde stii tu mah ca eu nu-s african?
sau ca am ce manca?


Raporteaza abuz de limbaj
| Varianta pentru tiparire a topicului Viata nu începe azi si nici nu se termina mâine !…
Mergi la: