back to top ∧

Info
x
info
 
 
OK


 
Info
x
info
 
 
 


Femeile se simt atrase fizic de barbati ?

 


 
Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina:
 
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 15:33

Tocmai de curand prietena mea, cu care am o relatie de 1 an, mi-a marturisit ca nu se simte atrasa fizic de mine si nu stiu ce sa cred, nici eu nu arat ca si vin diesel cu patratele pe abdomen si un piept de invidiat dar nici nu sunt un barbat cu tzatze si burta, am un piept cat de cat dezvoltat, bratele se vad ca sunt putin lucrate, la fel si umerii in rest sunt normal ca sa zic asa nu sunt nici slab ca o scandura si nici mic de statura, as putea sa zic ca am o constitutie destul de atletica. (a trebuit ca sa ma descriu putin ca sa va faceti o idee)
Eu cand o vad goala ma topesc dupa ea si salivez chiar daca si ea are putina burtica si pe ici colo se mai vede cate o celulita si din puntul ei de vedere sanii ei nu sunt destul de mari(la fel pot sa zic , nici ea nu arata ca si Adriana Lima), sa nu ma fac inteles gresit dar eu o iubesc asa cum e si chiar nu vreau nici sa ii mai creasca sanii si nici sa aibe patratele pe abdomen.
Mirarea mea a fost ca ... ea nu se simte atrasa fizic de corpul meu, cand ma vede gol se uita la mine ca si cand as fi imbracat si sincer mi-ar place sa o incite fizicul meu, chiar arat bine la fata si sunt un tip ingrijit...recent ea a devit geloasa ca la o iesire in oras o cunostinta a prietenei mele ma sorbea la dreptu din priviri si asta am remarcat amadoi, mai apoi sa imi zica ca "ce te-a mai sorbit X din priviri" si nu e singura intamplare de genul acesta, ideea e ca devine geloasa daca vreo tipa se da la mine si nici nu se pune problema lipsei de iubiri in relatia noastra.
Am discutat cu ea despre probl asta, a zis ca nu e nici o parte din corpul meu care sa o faca sa ii provoace disconfort vizual dar nici nu "simte" ceva sau sa fie dornica sa ma dezbrace ca sa imi vada trupul.Cand am intrebat-o ce sa fac ca sa ii plac fizic , daca ar putea sa schimbe ceva la mine, ce ar schimba ? raspunsul ei a fost: "nu stiu "
Am eu un pitic pe creier si cer prea mult, sau pentru o iubita nu conteaza asa mult corpul ci carecterul sau femeile nu au pofte de genu pe fizicul partenerului? chiar daca cu toti stim cand apare un "flamingo boy" toate is ude...sigur, in situatii de genu mai e si atmosfera si atiutudinea lui s.a. si tot asa de sigur e ca nu toti aratam ca aceia care trag zilnic de fiare .
Deci ?

Raporteaza abuz de limbaj
xcomm_office

4949 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 15:38

Da, e clar...se simte atrasa psihic de tine...io zic sa-ti dezvolti psihicu' si sa o integrezi in absolut
P.S.Da' de prestatia ta fizica e multumita?

Raporteaza abuz de limbaj
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 15:48

ajunge la orgasm cand e cu tine?

daca da, minte in legatura cu faptul ca nu o atragi; posibil sa se simta complexata in comparatie cu tine si vrea sa te demoralizeze; poate esti intr-adevar dragut; vrea sa-ti taie aripile, sa nu te crezi cine stie ce personaj de basm.

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 15:54

De la: Spyder, la data 2009-06-05 15:38:14Da, e clar...se simte atrasa psihic de tine...io zic sa-ti dezvolti psihicu' si sa o integrezi in absolut
P.S.Da' de prestatia ta fizica e multumita?




nice cu integrarea in absolut nu e chiar telul meu

e multumita, asa zice si ea asa o vad si eu, nu prea se pune problema asta ci mai degraba ca nu avem destul timp ca sa o facem cat mai des

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 16:53

De la: linda, la data 2009-06-05 15:48:44ajunge la orgasm cand e cu tine?

daca da, minte in legatura cu faptul ca nu o atragi; posibil sa se simta complexata in comparatie cu tine si vrea sa te demoralizeze; poate esti intr-adevar dragut; vrea sa-ti taie aripile, sa nu te crezi cine stie ce personaj de basm.


Ajunge la orgasm de fiecare data, si daca nu e vaginal am eu grija sa nu o las asa
si dupa sex e si ea pofticioasa, chiar ea imi spune uneori ca ar avea chef sa dar nu prea are nici o intentie sa se uite dupa fundul meu de exemplu.... fosta prietena se uita ma prindea ma musca daca eram la o piscina si eram in costum de baie vedeam cum se uita la mine.... ma admira... si nu neaparat ca se uita la mine si se vedea la o partida de sex dar nu ramanea asa de indiferenta
Recent m-am dus frumos la epilat pe piept ,nu aveam eu foarte mult par da am zis ca e mai sexy asa, iar dupa ce am explicat eu ce durere trebuie sa indur ca sa fiu asa reactia ei a fost ceva de genu :pai imi place si cu si fara adica eu ma asteptam la un magaiat ceva sa zica si ea o vorba ca o meritat efortul

Raporteaza abuz de limbaj
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 17:06

cu riscul de a incasa "mistouri o mie" de la persoanele mai glumete de pe-aici, si eu il musc pe al meu de bwuci, si-l smotocesc, si-l trag de sunculite...pentru ca ma amuza felul in care reactioneaza...

dar si lui ii place smotoceala

adevarul e ca mi se pare cam frustranta situatia ta... nu stiu ce sa zic, dar e cam "impertinenta" prietena (ca sa nu spun altfel) sa-ti zica in fata o chestiune asa de cruda, ca te considera inatractiv ; o persoana mai slaba de inger ar putea sa intre chiar in depresie dintr-o faza de-asta...

oricum, tu sa nu-ti pierzi increderea in tine

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 17:09

amice esti dobitoc!

era o vorba de pe aici, nicidecum a mea!
dar m'am uitat intentionat la profilul tau pt a vedea ce varsta ai, uneori conteaza aspectul asta, si spre surprinderea mea, ii dau dreptate celui ce a spus vorbele intelepte de mai sus!
"mi scuzi"

dar daca nu pui niste poze cu tine sa vedem ce super dotat, atletic esti tu si sa gasim o mediana pt "problemutzzzza" ta, atunci nu ne putem da cu parerea sincera.
si da'ne si numarul fostei ca sa ne confirme cat de bine te musca ea de funduletz.... si mai da'ne si id-ul de mess al actualei sa ii cerem socoteala!! pai cum dreaq??? e ea in stare sa ii zica asa ceva iubitului ei???

hai scuteste'ma!

Raporteaza abuz de limbaj
linda

1592 mesaje
Membru din: 22/11/2007
Oras: Constanta

Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 17:17

si lasa parul pe piept asa cum e el, ca e mai sexy...

dupa ce incepe sa-ti creasca e nasol pt ca o s-o intepi; app. sa nu-ti vina vreo idee sa te epilezi si pe picioare, asta chiar ucide dorinta definitiv, parerea mea (si a multora)

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 17:48

De la: Greenie, la data 2009-06-05 17:09:27amice esti dobitoc!

era o vorba de pe aici, nicidecum a mea!
dar m'am uitat intentionat la profilul tau pt a vedea ce varsta ai, uneori conteaza aspectul asta, si spre surprinderea mea, ii dau dreptate celui ce a spus vorbele intelepte de mai sus!
"mi scuzi"

dar daca nu pui niste poze cu tine sa vedem ce super dotat, atletic esti tu si sa gasim o mediana pt "problemutzzzza" ta, atunci nu ne putem da cu parerea sincera.
si da'ne si numarul fostei ca sa ne confirme cat de bine te musca ea de funduletz.... si mai da'ne si id-ul de mess al actualei sa ii cerem socoteala!! pai cum dreaq??? e ea in stare sa ii zica asa ceva iubitului ei???

hai scuteste'ma!


te-ai uitat degeaba la profilul meu , e facut azi si e facut de bascalie tocmai ca sa nu dau socoteala unora ca tine, am 23 de ani si nu 24 cum arata acolo si urmaresc de mult timp forumul asta dar nu am vrut sa stie cine sunt, de aceea nu am scris cu userul meu...k sunt un dobitoc , dar vino cu argumente daca vrei sa te credem...nu am spus ca sunt super dotat ... ce am descris eu acolo e doar pentru ca sa iti faci o idee despre cum arat...si cu pozele, lasa-ne Greenie ca tu ai la profil numai poze cu vedete in costume de baie s.a. iar daca ma insel, daca esti chiar tu Greenie cea din poze imi pare rau dar chiar nu sunt deloc atras fizic de corpul tau...ideea nu era ca fosta prietenutza ma musca foarte bine de fund ci era vorba doar de gestul care il facea...stiu ca nu iti plac pers. care isi fac un user si nu au poza si posteaza o singura data si apoi gata, uita de forum si tu te-ai chinuit sa ii dai un sfat despre cum ai face tu in situatia aia dar nu e cazul in situatia de fata... asa ca sa sti, spre surprindeerea ta mi-ar place sa citesc ce ai de zis la topicul acesta

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 17:51

poti sa ramai in suspans in continuare..
ca ai 23 de ani in loc de 24 :))
ma amuzi mai mult, nu schimba cu nimic cele deja spuse...
iesi afara!

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 18:07

De la: linda, la data 2009-06-05 17:06:17cu riscul de a incasa "mistouri o mie" de la persoanele mai glumete de pe-aici, si eu il musc pe al meu de bwuci, si-l smotocesc, si-l trag de sunculite...pentru ca ma amuza felul in care reactioneaza...

dar si lui ii place smotoceala

adevarul e ca mi se pare cam frustranta situatia ta... nu stiu ce sa zic, dar e cam "impertinenta" prietena (ca sa nu spun altfel) sa-ti zica in fata o chestiune asa de cruda, ca te considera inatractiv ; o persoana mai slaba de inger ar putea sa intre chiar in depresie dintr-o faza de-asta...

oricum, tu sa nu-ti pierzi increderea in tine


In mine nu am sa imi pierd increderea, poate doar incet incet o sa pierd relatia...oricum ma macina si pe mine situatia, de aia am si scris pe forum...nu aveam de gand sa ma eplilez si pe picioare doar cel de pe piept mi s-a parut in plus...oricum , imi pare bine ca am auzit parerea ta

Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut

1 mesaj
Membru din: 1/01/1970
Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 18:09

De la: Greenie, la data 2009-06-05 17:51:47poti sa ramai in suspans in continuare..
ca ai 23 de ani in loc de 24 :))
ma amuzi mai mult, nu schimba cu nimic cele deja spuse...
iesi afara!


e trist

Raporteaza abuz de limbaj
doar_io

91 mesaje
Membru din: 8/04/2009
Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 19:41

De la: Spyder, la data 2009-06-05 15:38:14Da, e clar...se simte atrasa psihic de tine...io zic sa-ti dezvolti psihicu' si sa o integrezi in absolut
P.S.Da' de prestatia ta fizica e multumita?



bivolarul 2???

Raporteaza abuz de limbaj
ete....semnatura.
doar_io

91 mesaje
Membru din: 8/04/2009
Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 19:54

De la: bogdan_alex, la data 2009-06-05 18:07:21
De la: linda, la data 2009-06-05 17:06:17cu riscul de a incasa "mistouri o mie" de la persoanele mai glumete de pe-aici, si eu il musc pe al meu de bwuci, si-l smotocesc, si-l trag de sunculite...pentru ca ma amuza felul in care reactioneaza...

dar si lui ii place smotoceala

adevarul e ca mi se pare cam frustranta situatia ta... nu stiu ce sa zic, dar e cam "impertinenta" prietena (ca sa nu spun altfel) sa-ti zica in fata o chestiune asa de cruda, ca te considera inatractiv ; o persoana mai slaba de inger ar putea sa intre chiar in depresie dintr-o faza de-asta...

oricum, tu sa nu-ti pierzi increderea in tine


In mine nu am sa imi pierd increderea, poate doar incet incet o sa pierd relatia...oricum ma macina si pe mine situatia, de aia am si scris pe forum...nu aveam de gand sa ma eplilez si pe picioare doar cel de pe piept mi s-a parut in plus...oricum , imi pare bine ca am auzit parerea ta


mai depinde si de femeie.uite eu am avut nevoie de o perioada de vreo 3-4 saptamani sa ma obisnuiesc cu actualul(fostul era cam ca tine---actualul e inalt,nu arata bine fizic(e slab dar fara pernute ),si e mai paros decat fostul..dar e ffff dragut.. si in plus sentimentele conteaza...nici eu nu sunt perfecta...am invatat sa ne iubim asa cum suntem...dar normal ca atunci cand vad cate un baiat/barbat cu pernute ma simt atrasa de el,il privesc ....dar doar atat..cat despre flamingo boys...aaaaahhhhh asa ca ori nu vrea sa-ti arate,ori ar trebui sa mai treci si pe sala sau sa iei masuri..succes..

Raporteaza abuz de limbaj
ete....semnatura.
doar_io

91 mesaje
Membru din: 8/04/2009
Postat pe: 5 Iunie 2009, ora 19:59

De la: bogdan_alex, la data 2009-06-05 15:33:16 Tocmai de curand prietena mea, cu care am o relatie de 1 an, mi-a marturisit ca nu se simte atrasa fizic de mine si nu stiu ce sa cred, nici eu nu arat ca si vin diesel cu patratele pe abdomen si un piept de invidiat dar nici nu sunt un barbat cu tzatze si burta, am un piept cat de cat dezvoltat, bratele se vad ca sunt putin lucrate, la fel si umerii in rest sunt normal ca sa zic asa nu sunt nici slab ca o scandura si nici mic de statura, as putea sa zic ca am o constitutie destul de atletica. (a trebuit ca sa ma descriu putin ca sa va faceti o idee)
Eu cand o vad goala ma topesc dupa ea si salivez chiar daca si ea are putina burtica si pe ici colo se mai vede cate o celulita si din puntul ei de vedere sanii ei nu sunt destul de mari(la fel pot sa zic , nici ea nu arata ca si Adriana Lima), sa nu ma fac inteles gresit dar eu o iubesc asa cum e si chiar nu vreau nici sa ii mai creasca sanii si nici sa aibe patratele pe abdomen.
Mirarea mea a fost ca ... ea nu se simte atrasa fizic de corpul meu, cand ma vede gol se uita la mine ca si cand as fi imbracat si sincer mi-ar place sa o incite fizicul meu, chiar arat bine la fata si sunt un tip ingrijit...recent ea a devit geloasa ca la o iesire in oras o cunostinta a prietenei mele ma sorbea la dreptu din priviri si asta am remarcat amadoi, mai apoi sa imi zica ca "ce te-a mai sorbit X din priviri" si nu e singura intamplare de genul acesta, ideea e ca devine geloasa daca vreo tipa se da la mine si nici nu se pune problema lipsei de iubiri in relatia noastra.
Am discutat cu ea despre probl asta, a zis ca nu e nici o parte din corpul meu care sa o faca sa ii provoace disconfort vizual dar nici nu "simte" ceva sau sa fie dornica sa ma dezbrace ca sa imi vada trupul.Cand am intrebat-o ce sa fac ca sa ii plac fizic , daca ar putea sa schimbe ceva la mine, ce ar schimba ? raspunsul ei a fost: "nu stiu "
Am eu un pitic pe creier si cer prea mult, sau pentru o iubita nu conteaza asa mult corpul ci carecterul sau femeile nu au pofte de genu pe fizicul partenerului? chiar daca cu toti stim cand apare un "flamingo boy" toate is ude...sigur, in situatii de genu mai e si atmosfera si atiutudinea lui s.a. si tot asa de sigur e ca nu toti aratam ca aceia care trag zilnic de fiare .
Deci ?


tind sa cred ca tu vrei sa primesti complimente de la ea...altfel nu vad nimic iesit din comun...ori tu esti complexat,ori ea..iarta-ma ca sunt asa rea dar daca ea are orgasm si e geloasa inseamna ca minte.


ete....semnatura.
gabinsky

16 mesaje
Membru din: 20/12/2009
Oras: Timisoara

Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 14:57

Acum nu vreau sa ma dau experta,dar atitudinea ta de a-i face mereu pe plac nu cred ca e indicata.Daca astepti complimente de la ea si te epilezi pentru ea,hmmm...nush dar poate ii dai impresia ca esti mort dupa ea,in limba,ceea ce femeilor nu la prea place. Eu zic sa incerci sa fii mai indiferent la reactiile ei si sa-i arati ca esti multumit de tine,cum arati si ca te simti sexy in pielea ta.

Raporteaza abuz de limbaj
shit happens!
Fosta membra 9am.ro

7130 mesaje
Membru din: 28/04/2010
Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 16:00

"Acum nu vreau sa ma dau experta"

haaaaaaaaaaaai stiu ca poti mai mult !

Raporteaza abuz de limbaj
sdpoCVHBU IUBH M[BNWUGFN idn [tptbgb bg
INSOL_V_ENTUL

553 mesaje
Membru din: 12/12/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 21:19

De la: Haps, la data 2009-12-20 16:00:33"Acum nu vreau sa ma dau experta"

haaaaaaaaaaaai stiu ca poti mai mult !


acu nu vreau sa par ...
vreau sa mar... dar auzisi ca unele femei se simt atrase fizic de femei...
n-am verificat, deci ia-o asa...
neverificata..
dar poate o "iei" mai des...

Raporteaza abuz de limbaj
Iubirea este un exil al omului in lume
bicaallin

527 mesaje
Membru din: 3/02/2015
Oras: Pitesti

Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 21:28

De la: gabitzu420, la data 2009-12-20 14:57:11Acum nu vreau sa ma dau experta,dar atitudinea ta de a-i face mereu pe plac nu cred ca e indicata.Daca astepti complimente de la ea si te epilezi pentru ea,hmmm...nush dar poate ii dai impresia ca esti mort dupa ea,in limba,ceea ce femeilor nu la prea place. Eu zic sa incerci sa fii mai indiferent la reactiile ei si sa-i arati ca esti multumit de tine,cum arati si ca te simti sexy in pielea ta.


Ex:
Daca esti pe strada cu ea de mana nu te mai feri frate cand te uiti dupa cate o "bunaciune"... fa-o sa inteleaga... fa-o sa-si dea seama ca nu e singura femeie de pe pamant (cum de altfel a lasat si ea sa se inteleaga cum ca tu n-ai fi singurul barbat)... plus ca sincer, si asta ramane intre noi, chiar ai vrea sa fi MosCraciun si sa-i impart cadouri in toate pozitiile respectivei "bunaciuni" ce rau si malefic sunt...

Raporteaza abuz de limbaj
bicaallin

527 mesaje
Membru din: 3/02/2015
Oras: Pitesti

Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 21:30

De la: yuppy006805, la data 2009-12-20 21:19:07
De la: Haps, la data 2009-12-20 16:00:33"Acum nu vreau sa ma dau experta"

haaaaaaaaaaaai stiu ca poti mai mult !


acu nu vreau sa par ...
vreau sa mar... dar auzisi ca unele femei se simt atrase fizic de femei...
n-am verificat, deci ia-o asa...
neverificata..
dar poate o "iei" mai des...


in cazul asta tre sa ma dau femeie pe mirc de acum incolo

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 21:40

mmh... oare de ce acum mi se pare "nice" topicul asta?
fatza de primul meu raspuns impulsiv de mai sus...
acum mi s-a parut doar... "amuzant" :) si fara chef de "atac" asupra persoanei de 23/24 de ani care se plangea de iubita lui ca nu ii raspunde conform asteptarilor sale..
Si termin prin a-i da dreptate Lindei in ceea ce a spus despre funduletul lui grozav, si bratele puternice, si mai ales spatele "impetuos"..care degaja o fortza malefica in mine sa-l tzuc, sa-l uhh, sa-l aah! (grr )

Raporteaza abuz de limbaj
INSOL_V_ENTUL

553 mesaje
Membru din: 12/12/2009
Oras: BUCURESTI

Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 21:46

De la: bicaallin, la data 2009-12-20 21:28:35
De la: gabitzu420, la data 2009-12-20 14:57:11Acum nu vreau sa ma dau experta,dar atitudinea ta de a-i face mereu pe plac nu cred ca e indicata.Daca astepti complimente de la ea si te epilezi pentru ea,hmmm...nush dar poate ii dai impresia ca esti mort dupa ea,in limba,ceea ce femeilor nu la prea place. Eu zic sa incerci sa fii mai indiferent la reactiile ei si sa-i arati ca esti multumit de tine,cum arati si ca te simti sexy in pielea ta.


Ex:
Daca esti pe strada cu ea de mana nu te mai feri frate cand te uiti dupa cate o "bunaciune"... fa-o sa inteleaga... fa-o sa-si dea seama ca nu e singura femeie de pe pamant (cum de altfel a lasat si ea sa se inteleaga cum ca tu n-ai fi singurul barbat)... plus ca sincer, si asta ramane intre noi, chiar ai vrea sa fi MosCraciun si sa-i impart cadouri in toate pozitiile respectivei "bunaciuni" ce rau si malefic sunt...


mos Craciun, fii malefic...
dar si darnic...
fii mai intai darnic...

Raporteaza abuz de limbaj
Iubirea este un exil al omului in lume
bicaallin

527 mesaje
Membru din: 3/02/2015
Oras: Pitesti

Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 21:50

De la: yuppy006805, la data 2009-12-20 21:46:34
De la: bicaallin, la data 2009-12-20 21:28:35
De la: gabitzu420, la data 2009-12-20 14:57:11Acum nu vreau sa ma dau experta,dar atitudinea ta de a-i face mereu pe plac nu cred ca e indicata.Daca astepti complimente de la ea si te epilezi pentru ea,hmmm...nush dar poate ii dai impresia ca esti mort dupa ea,in limba,ceea ce femeilor nu la prea place. Eu zic sa incerci sa fii mai indiferent la reactiile ei si sa-i arati ca esti multumit de tine,cum arati si ca te simti sexy in pielea ta.


Ex:
Daca esti pe strada cu ea de mana nu te mai feri frate cand te uiti dupa cate o "bunaciune"... fa-o sa inteleaga... fa-o sa-si dea seama ca nu e singura femeie de pe pamant (cum de altfel a lasat si ea sa se inteleaga cum ca tu n-ai fi singurul barbat)... plus ca sincer, si asta ramane intre noi, chiar ai vrea sa fi MosCraciun si sa-i impart cadouri in toate pozitiile respectivei "bunaciuni" ce rau si malefic sunt...


mos Craciun, fii malefic...
dar si darnic...
fii mai intai darnic...


E darnic Mosu, are sacu plin... si a lasat si mierea acasa

Raporteaza abuz de limbaj
bicaallin

527 mesaje
Membru din: 3/02/2015
Oras: Pitesti

Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 21:56

De la: Greenie, la data 2009-12-20 21:40:46mmh... oare de ce acum mi se pare "nice" topicul asta?
fatza de primul meu raspuns impulsiv de mai sus...
acum mi s-a parut doar... "amuzant" :) si fara chef de "atac" asupra persoanei de 23/24 de ani care se plangea de iubita lui ca nu ii raspunde conform asteptarilor sale..
Si termin prin a-i da dreptate Lindei in ceea ce a spus despre funduletul lui grozav, si bratele puternice, si mai ales spatele "impetuos"..care degaja o fortza malefica in mine sa-l tzuc, sa-l uhh, sa-l aah! (grr )


hmm.. tu te dai la el asa ca sa o faci geloasa pe ea, sau ....

Stai ca m-am prins, de fapt tu esti "bunaciunea" de pe strada dupa care ii pica plombele Mosului

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 22:04

De la: bicaallin, la data 2009-12-20 21:56:34
De la: Greenie, la data 2009-12-20 21:40:46mmh... oare de ce acum mi se pare "nice" topicul asta?
fatza de primul meu raspuns impulsiv de mai sus...
acum mi s-a parut doar... "amuzant" :) si fara chef de "atac" asupra persoanei de 23/24 de ani care se plangea de iubita lui ca nu ii raspunde conform asteptarilor sale..
Si termin prin a-i da dreptate Lindei in ceea ce a spus despre funduletul lui grozav, si bratele puternice, si mai ales spatele "impetuos"..care degaja o fortza malefica in mine sa-l tzuc, sa-l uhh, sa-l aah! (grr )


hmm.. tu te dai la el asa ca sa o faci geloasa pe ea, sau ....

Stai ca m-am prins, de fapt tu esti "bunaciunea" de pe strada dupa care ii pica plombele Mosului


Bicaallin, nu incurca borcanele.. eu una, am impresia ca ma confuzi..

Raporteaza abuz de limbaj
d_stefan20

2246 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 22:07

Si termin prin a-i da dreptate Lindei in ceea ce a spus despre funduletul lui grozav, si bratele puternice, si mai ales spatele "impetuos"..care degaja o fortza malefica in mine sa-l tzuc, sa-l uhh, sa-l aah! (grr ) [/quote]

hmm.. tu te dai la el asa ca sa o faci geloasa pe ea, sau ....

Stai ca m-am prins, de fapt tu esti "bunaciunea" de pe strada dupa care ii pica plombele Mosului [/quote]

Bicaallin, nu incurca borcanele.. eu una, am impresia ca ma confuzi.. [/quote]


me scuze me,dar topicul asta are 6 luni...ce rost mai are?
intre timp el a devenit un vin diesel iar ea s-a dus naibii..

Raporteaza abuz de limbaj
bicaallin

527 mesaje
Membru din: 3/02/2015
Oras: Pitesti

Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 22:09

De la: Greenie, la data 2009-12-20 22:04:48
De la: bicaallin, la data 2009-12-20 21:56:34
De la: Greenie, la data 2009-12-20 21:40:46mmh... oare de ce acum mi se pare "nice" topicul asta?
fatza de primul meu raspuns impulsiv de mai sus...
acum mi s-a parut doar... "amuzant" :) si fara chef de "atac" asupra persoanei de 23/24 de ani care se plangea de iubita lui ca nu ii raspunde conform asteptarilor sale..
Si termin prin a-i da dreptate Lindei in ceea ce a spus despre funduletul lui grozav, si bratele puternice, si mai ales spatele "impetuos"..care degaja o fortza malefica in mine sa-l tzuc, sa-l uhh, sa-l aah! (grr )


hmm.. tu te dai la el asa ca sa o faci geloasa pe ea, sau ....

Stai ca m-am prins, de fapt tu esti "bunaciunea" de pe strada dupa care ii pica plombele Mosului


Bicaallin, nu incurca borcanele.. eu una, am impresia ca ma confuzi..


Hai mai Greenie, nu-l certa si tu pe Mosu ca e si el batran si paranoic ... a muncit mult acum ca se aproprie Craciunul!

Il ierti pe Mos ?

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 22:14

Bicaallin, n-am habar despre ce Mos(ulet) vorbesti. (nu mi-am reinnoit contractul pe yuppy.ro); dar sunt sigura ca ref. la mine, anul acesta, Mosul a fost foarte darnic cu

Iepuras(dragalas), topicul e cat se poate de "alive" ... dar nu neaparat pt misterul de 23/24 cu problema expusa..

Raporteaza abuz de limbaj
d_stefan20

2246 mesaje
Membru din: 30/11/-0001
Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 22:17

De la: Greenie, la data 2009-12-20 22:14:35Bicaallin, n-am habar despre ce Mos(ulet) vorbesti. (nu mi-am reinnoit contractul pe yuppy.ro); dar sunt sigura ca ref. la mine, anul acesta, Mosul a fost foarte darnic cu

Iepuras(dragalas), topicul e cat se poate de "alive" ... dar nu neaparat pt misterul de 23/24 cu problema expusa..


magarush..magarush..pe asta insist,,apoi daca zici ca-s dragalash e alta mancare de peste..

Raporteaza abuz de limbaj
Greenie

4535 mesaje
Membru din: 13/04/2009
Postat pe: 20 Decembrie 2009, ora 22:19

De la: interzisu, la data 2009-12-20 22:17:24
De la: Greenie, la data 2009-12-20 22:14:35Bicaallin, n-am habar despre ce Mos(ulet) vorbesti. (nu mi-am reinnoit contractul pe yuppy.ro); dar sunt sigura ca ref. la mine, anul acesta, Mosul a fost foarte darnic cu

Iepuras(dragalas), topicul e cat se poate de "alive" ... dar nu neaparat pt misterul de 23/24 cu problema expusa..


magarush..magarush..pe asta insist,,apoi daca zici ca-s dragalash e alta mancare de peste..


Ce legaturi bolnavicioase or avea magarii cu iepurii si pestii... nu stiu!
macar primii doi sunt urechiati... dar...

Raporteaza abuz de limbaj
Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina:
| Varianta pentru tiparire a topicului Femeile se simt atrase fizic de barbati ?
Mergi la: